Intel анонсувала процесор Nervana для штучного інтелекту

Intel анонсувала процесор Nervana для штучного інтелекту

Intel розробила сімейство процесорів для штучного інтелекту Nervana Neural Processor family (NNP). Американський виробник мікросхем випустить універсальні чіпи до кінця 2017 року.

Показати все

Intel залучила до розробки дизайну чіпів найбільш активних користувачів технологій глибинного навчання та штучного інтелекту. Генеральний директор корпорації Intel Брайан Кржаніч у своїй промові на конференції WSJ D.Live виразив радість, щодо отриманої допомоги від спеціалістів по глибинному навчанню Facebook. Він додав: «Окрім соціальних мереж, Intel орієнтована ще й на охорону здоров'я, автотехніку та метеорологію».

На відміну від своїх чіпів для ПК, Nervana NNP – це спеціальна інтегральна схема, розроблена для виконання глибинних алгоритмів навчання. Такі мікросхеми використовуватимуться для матричного множення та розробки згорткових нейронних мереж. Чіп розроблений із високошвидкісним з’єднанням, що дозволяє створити «масову двонаправлену передачу даних» - якщо поєднати декілька схем разом, вони працюватимуть як величезний віртуальний чіп, дозволяючи розширити моделі глибинного навчання. Новинка поповнює набір платформ Intel, серед яких Myriad X та Loihi, останній - імітує роботу людського мозку.

Сучасний ритм життя передбачає наявність потужного комп’ютера із швидким процесором. У каталозі ERC представлені топові процесори Intel, які забезпечать комп’ютер високою продуктивністю, а також відмінно справляться із великим навантаженням по аналізу та обробці даних.

Джерело: Engadget

Фото: Intel

comments powered by Disqus
 
Top