Samsung Connect Tag: розумний «маячок» для Інтернету речей

Samsung Connect Tag: розумний «маячок» для Інтернету речей

Південнокорейська компанія Samsung представила портативний пристрій у вигляді брелка, який допоможе відслідкувати місцезнаходження дітей, домашнього улюбленця або загублених речей.

Показати все

Пристрій досить компактний: він має квадратну форму 42 х 42 х 12 мм, оснащений маленьким карабіном - тому його можна причепити до шкільного рюкзака, ошийника тварини або ж до ключів, як брелок. Щоб дізнатись місцезнаходження Connect Tag – достатньо відкрити додаток на смартфоні.

Мітка може інтегруватись у екосистему SmartThings – це означає, що за допомогою Connect Tag можна керувати елементами розумного будинку. Наприклад, ви можете налаштувати девайс так, щоб він вмикав світло або телевізор, як тільки ви входите у кімнату.

Новинка від Samsung підтримує GPS, Cell ID та Wi-Fi для точного відстеження місцезнаходження. Девайс захищений від вологи за стандартом IP68, а це означає, що він пропрацює на глибині 1 м впродовж 30 хвилин. Заряду акумулятора, ємністю 300 мА/год, вистачить на тиждень роботи без підзарядки.

Великий асортимент "розумних" рішень представлено у каталозі ERC, наприклад, відеореєстратори з системою аналізу можливого зіткнення та коефіцієнтом стомлюваності водія.

Джерело: Newatlas

Фото: Samsung

comments powered by Disqus
 
Top