Створені вражаючі VR-окуляри із роздільною здатністю 8К

Створені вражаючі VR-окуляри із роздільною здатністю 8К

Стартап Pimax створив перші у світі окуляри віртуальної реальності із роздільною здатністю 8К та кутом огляду 200°. Нова розробка перевершує за якістю зображення усі існуючі VR-окуляри.

Показати все

VR-гарнітура оснащена двома 4K екранами, роздільна здатність кожного - 3840 х 2160 пікселів.

Зображення на екранах оновлюється із частотою 90 Гц, а кут огляду аж 200° - дивовижно на сьогоднішній день! В результаті ви бачите набагато більше і краще, що тільки посилює занурення у віртуальну реальність.

Замість OLED, Pimax використовує для своїх екранів технологію CLPL, яку компанія створила та запатентувала. За словами розробників, завдяки CLPL- їм вдалось зменшити «ефект москітної сітки».

Окуляри оснащені датчиком лазерного стеження та сумісні із базовою станцією HTC Vive. Для якісної роботи VR-гарнітури Pimax 8K, вам знадобиться потужна відеокарта рівня NVIDIA GTX 980 або GTX 1070.

Замовити Pimax 8K можна на Kickstarter як окремо, так і у комплекті з контролерами руху та базовими станціями. Доставка розпочнеться лише з 2018 року.

Тизер до Pimax 8K ви можете переглянути на відео нижче:

Але можна не чекати, адже віртуальна реальність вже поруч. Нещодавно компанія ERC організувала масштабну виставку електроніки та розваг, на якій сотні бажаючих занурились у світ VR у ігрових зонах PlayStation. Саме поєднання останньої ігрової консолі PlayStation 4, окулярів PS VR, гарнітури із об’ємним звучанням та високоточних бездротових контролерів – миттєво перенесли у подорож планетами сонячної системи науково-фантастичного шутера "Destiny 2", що входить у комплект до PS 4.

Джерело: Engadget, Kickstarter

Фото: Engadget

comments powered by Disqus
 
Top