Огляд гіроборда 2Е HB 101 Jump

Огляд гіроборда 2Е HB 101 Jump

Персональний транспорт дуже сильно прогресував за останні кілька років. Але щоб здивувати в 2017 році, потрібно придумати щось абсолютно нове - можна, наприклад, розширити функціонал. Так і зробили з новим гіробордом HB 101 Jump від 2Е. На ньому можна не тільки кататися, але і стрибати.

Показати все

 

Гіроборд 2E HB101 Jump ззовні виглядає міцним і надійним.  Пластиковий корпус максимально захищенний від непередбаченних подряпин, а прогумовані вставки роблять гіроборд більш зручним і функціональним. 

Дві потужних світлодіодних фари дозволять кататися навіть вночі на погано освітлених дорогах. Фари вмикаються і вимикаються окремою клавішею. Також окремо вмикається кольорове підсвічування на закрилках. Задні габарити працюють за замовчуванням.

Вага - 11 кг, максимальна вага пасажира - 120 кг. Потужність двигунів - 350 Вт. Максимальна швидкість - 13 км/год, а дистанція - до 15 км.

На відміну від багатьох інших виробників, які в гонитві за ціною найчастіше ігнорують фактор якості і поставляють свої гіроборди з неякісними китайськими батареями, у гіробордів 2Е використовується якісні літій-іонні акумулятори від LG, ємністю 4400 мАг. Фактор якості дуже важливий, неякісна батарея може бути без перебільшення небезпечна для життя.

 

Основна відмінність від звичайних гіробордов - стрибки. Для цього 7,5-дюймові шини зроблені безкамерними, конструкція помітно посилена, а для зручної фіксації ніг є гумові вставки. Але це ще не все. Електроніка забезпечує додаткову стабільність і стійкість. Таким чином, ви можете бути впевнені, що зможете не тільки безпечно їздити, а й безпечно перестрибувати перешкоди на дорозі!

Потрібно просто стати на гіроборд і трохи покататися - управління просте, натискання носками відповідає за повороти, а одночасне натискання - за рух в потрібному напрямку. Після простих поїздок вже можна почати практикувати стрибки і подолання різних перешкод - бордюр, лежачий поліцейський і тд. Для цього просто добре фіксуємо ноги за допомогою гумових вставок і підстрибуємо максимально високо.

З 2E HB 101 Jump ви тепер будете не просто переміщатися вперед або назад, але і підкорите третю площину - висоту! 2E HB 101 Jump - це не тільки стильно, але і спортивно. Такий гіроборд сподобається тим, хто хоче не просто гіроборд, який нічим не відрізняється від інших, а по-справжньому унікальну річ, та ще і у шести різних забарвленнях.

Тепер при вигляді бордюру або невеликої ями на дорозі зовсім не обов'язково сходити з гіроборда і переносити його на руках. Перешкоди не страшні, адже їх можна просто перестрибнути!

Специфікації:

  • Модель 2Е HB 101
  • Розміри 18,2 x 20 x 6,15 см
  • Вага 11 кг
  • Потужність 350 Вт
  • Швидкість до 13 км/г
  • Дальність ходу 15 км
  • Аккумулятор 4400 мАч
comments powered by Disqus
 
Top