Огляд ігрової клавіатури ASUS Cerberus Mech RGB

Огляд ігрової клавіатури ASUS Cerberus Mech RGB

Кожен геймер мріє про ігрову периферію та різноманітні аксесуари. Існує багато брендів, але довіряти можна не всім - ігрові пристрої ASUS показали себе тільки з кращого боку. ASUS Cerberus Mech - механічна клавіатура з повнокольоровим підсвічуванням і підтримкою необмеженої кількості одночасних натискань.

Показати все

Комплектація

Клавіатура упакована у картонну коробку. В упаковці також лежить документація та набір додаткових клавіш з пластиковими щипцями для їх швидкої заміни.

Користувачам залишається тільки підключити клавіатуру до ПК і встановити додаткову утиліту для налаштувань клавіатури.

Зовнішній вигляд

За розмірами, ASUS Cerberus Mech RGB нагадує звичайну «офісну» клавіатуру, але з більш високим профілем.

Основний матеріал - міцний пластик чорного кольору. Тильна панель зроблена звичайною, а лицьова отримала якісне софт-тач покриття. Для фіксації на столі передбачені прогумовані вставки і ніжки для регулювання підйому. У плані дизайну, у ASUS Cerberus Mech RGB немає нічого зайвого - крім клавіш помітний невеликий логотип та назва моделі.

Вага клавіатури немаленька - 1,25 кг.

Для захисту USB-кабеля від пошкоджень, виробник використав тканинну оплітку. Також тут є феритове кільце для боротьби з цифровими завадами та позолочений коннектор. Довжина шнура - 1,8 м.

Функціональність

Клавіатурна розкладка класична - все мультимедійні функції виконують ряд функціональних клавіш «F».

Один з ключових моментів при виборі ігрової клавіатури - робота з макросами. ASUS Cerberus Mech RGB вміє записувати їх на льоту, зберігати ігрові профілі, а також блокувати клавішу «Windows», яку можна випадково натиснути під час ігрових баталій.

Детальна інформація з налаштування макросів доступна за посиланням.

У клавіатурі використовуються механічні перемикачі Kaihua RGB з вбудованими світлодіодами і чотирма механізмами роботи. Вони відзначені різними кольорами - Red, Blue, Brown та Black. Геймери зможуть вибрати найбільш підходящий і зручний варіант. Термін їх служби величезний - до 70 мільйонів натиснень.

До того ж, клавіатура за рахунок технології N-Key Rollover, розпізнає необмежену кількість одночасних натискань. Це означає що навіть найскладніші комбінації будуть розпізнані, а ефективність їх застосування зросте.

Повнокольоровий підсвічування відмінно доповнює можливості – є сім візуальних ефектів. Подивитися, як вони працюють можна за посиланням

Враження

ASUS Cerberus Mech RGB - добротна механічна ігрова клавіатура авторитетного бренду з широкими можливостями кастомізації і зручними функціями. У ній варто відзначити простий дизайн, якісне виконання і легке програмне забезпечення для налаштувань.

 

Специфікації:

  • Модель ASUS Cerberus Mech RGB
  • Розміри 44,8 x 15 x 3,5 см
  • Вага 1,25 кг
  • Клавіші Kaihua RGB Red, Blue, Brown, Black
  • Ресурс до 70 млн.
  • Підключення USB 2.0, кабель 1,8 м.
  • Сумісність Windows 7, 8.1, 10
comments powered by Disqus
 
Top