Lenovo представляє нові інтелектуальні технології на MWC 2018

Lenovo представляє нові інтелектуальні технології на MWC 2018

На виставці MWC 2018 компанія Lenovo презентувала свою стратегію технологічних інновацій на 2018 рік, спрямовану на розвиток «доповненого інтелекту» (Augmented Intelligence). Представлені розробки на базі технологій доповненої і віртуальної реальності та голосового керування втілюються в цілому ряді пристроїв, від інтуїтивних ноутбуків-трансформерів YOGA до рішень для ЦОД.

Новий підхід до голосового керування         

Lenovo представляє ноутбук-трансформер YOGA 730 з діагоналями екранів 13 та 15 дюймів, а також 14-дюймовий YOGA 530. Пристрої розроблені спеціально для представників мобільного покоління. Трансформери працюють на базі ОС Windows 10 та поєднують сучасний дизайн, високу продуктивність ноутбуків і мобільність планшетів - саме цей набір якостей зробив сімейство YOGA популярним у всьому світі. Модель YOGA 730 отримала потужний штучний інтелект, який дозволив реалізувати зручні функції персонального помічника з повним голосовим керуванням. Вбудовані асистенти Cortana та Alexa здатні розпізнавати усні команди навіть на відстані.

Також представлено тріо нових захищених від вологи і пилу хромбуків: Lenovo 500e, 300e 2-в-1 і 100e. Пристрої розроблено спеціально для навчальних закладів. Крім посиленої конструкції, Lenovo 300e Chromebook отримав покращений сенсорний екран з технологією Lenovo Enhanced Touch, яка дозволяє використовувати будь-які предмети для створення нотаток та малювання по екрану. Lenovo 500e Chromebook комплектується стилусом EMR Pen з інноваційним алгоритмом від Google, що забезпечує практично миттєву реакцію екрану.

Домашній голосовий асистент Lenovo Smart Display, представлений на CES 2018, допомагає керувати розумним будинком, роблячи його більш зручним, інтуїтивним і доступним для всіх членів родини. Пристрій поєднує можливості голосового керування від Google Assistant з яскравим сенсорним FHD екраном.

Lenovo Smart Display здатний взяти на себе функції центру керування для всіх домашніх під’єднаних пристроїв, від освітлювальних приладів до опалення.

Новий підхід до сприйняття реальності

Автономна гарнітура Lenovo Mirage Solo і VR 180 камера Lenovo Mirage Camera, також представлені на CES 2018, відкривають перед користувачами можливості для створення і перегляду VR та AR контенту на платформі Daydream від Google.

Star Wars: Jedi Challenges для гарнітури Lenovo Mirage AR з контролером Lightsaber пропонує фанатам «Зоряних війн» потренуватися в керуванні світловим мечем у доповненій реальності.

Новий підхід до телекомунікаційної галузі

Підрозділ Data Center Group компанії Lenovo оголошує про розширення напрямків телекомунікацій і технологій Інтернету речей (IoT).

Із поширенням інновацій у сферах мобільного зв'язку і розумних пристроїв у телекомунікаційній галузі спостерігаються значні зміни з появою мереж стандарту 5G. Компанія Lenovo прагне трансформувати традиційний підхід до телекомунікаційної інфраструктури і забезпечити плавний перехід постачальників послуг зв'язку на програмно-визначену платформу.

Lenovo запускає низку оптимізованих рішень для прискореної обробки пакетів на базі серверів і комутаторів ThinkSystem SR650/SR630, платформи Red Hat OpenStack Platform та адаптерів Mellanox ConnectX-4 NIC. Крім цього, Lenovo приєднується до програми «Intel Select Solution для NFV» і пропонує рішення, спеціально оптимізоване для робочих навантажень NFV з шифруванням і стисненням. Рішення містить Intel QuickAssist Technology (QAT) та Intel XXV710 NIC, реалізовані на серверах Lenovo SR650/SR630.

На підтвердження статусу лідера з надійності серверів із x86 архітектурою, Lenovo також проведе демонстрацію першої в галузі базової станції 5G з програмним забезпеченням та підтримкою технології віртуалізації централізованих і розподілених блоків (CU/DU). Проект реалізований спільно з China Mobile.

Демонстрації рішень Lenovo можна побачити на виставці Mobile World Congress в Барселоні з 26 лютого по 1 березня на стенді Lenovo в залі 3 (Space 3N30). На стенді Intel Lenovo продемонструє «5G мережу з самостійною оптимізацією» на базі серверів Lenovo ThinkSystem SR650.

comments powered by Disqus
 
Top