Компанія Lenovo в Україні розпочинає співпрацю з Havas PR

Компанія Lenovo в Україні розпочинає співпрацю з Havas PR

Українське представництво міжнародної компанії Lenovo розпочинає співпрацю з агентством Havas PR. Згідно договору, Havas PR буде здійснювати річне PR-обслуговування компанії Lenovo: представляти послуги зовнішнього прес-офісу і реалізовувати PR-проекти, які сприятимуть розвитку компанії на українському ринку за напрямками ПК, ноутбуки, планшети та інші пристрої.

Компанія Lenovo – світовий лідер в розробці і виробництві інноваційних, технологічних рішень для дому та бізнесу. Lenovo ‒ технологічна компанія з капіталізацією 43 млрд доларів США, що входить в список найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500. Утримуючи лідерські позиції протягом багатьох років, Lenovo надає по всьому світу надійні, високоякісні, безпечні продукти і послуги, серед яких ПК (включаючи ігрову лінійку Legion і знамениті бренди Think і Yoga), робочі станції, сервери, системи зберігання даних, системи SmartTV, а також сімейство мобільних продуктів, включаючи смартфони , в тому числі бренд Motorola, планшети і додатки. У 2017 році в Україні компанією Lenovo був запущений новий портал https://lenovo.ua з онлайн-магазином. На єдиному інтернет-майданчику, користувачі можуть отримувати актуальну інформацію про нові пристрої компанії і події зі світу електроніки, купувати техніку Lenovo і Motorola.

Havas PR входить в групу агентств Havas Worldwide Group Україна і спеціалізується на розробці стратегій, реалізації проектів в сфері зовнішніх і внутрішніх комунікацій, управлінні репутацією компанії та КСО. Серед клієнтів агентства - як представники великого бізнесу, так і середнього: Shell, Huawei, Lattelecom, Міжнародні авіалінії України, MTI, lifecell, Roshen, Doogee, BN Education Group, Shire, Київстар, Нові продукти та інші. 

comments powered by Disqus
 
Top