Нові колірні рішення для смартфонів G6 і Q6

Нові колірні рішення для смартфонів G6 і Q6

Компанія LG доповнить колірну палітру смартфонів LG G6 і LG Q6 відтінками флагманської моделі LG V30. LG G6 і LG Q6 з’являться на глобальних ринках в нових марокканському блакитному (Moroccan Blue ) і лавандово-фіолетовому (Lavender Violet) кольорах. LG G6 також буде доступним у малиново-рожевому (Raspberry Rose) корпусі.

LG G6 з 5,7-дюймовим дисплеєм FullVision та унікальним для смартфонів співвідношенням сторін 18:9 розроблений спеціально для зручного користування однією рукою. Окрім космічно-чорного (Astro Black), крижаної платини (Ice Platinum), містичного білого (Mystic White), теракотово-золотого (Terra Gold) і морського блакитного (Marine Blue), LG G6 з’явиться в марокканському блакитному, лавандово-фіолетовому і малиново-рожевому кольорах. Серед переваг смартфона LG Q6 – великий екран, преміальні функції та приваблива ціна. Крім космічно-чорного (Astro Black), крижаної платини (Ice Platinum), містичного білого (Mystic White), теракотово-золотого (Terra Gold) і морського блакитного (Marine Blue) кольорів, що полюбилися користувачами, відтепер модель буде доступною у нових колірних рішеннях: марокканському блакитному і лавандово-фіолетовому.

Вишуканий відтінок Moroccan Blue з’явився завдяки чарівній красі синіх будівель міста Шавен у Марокко. Романтичний Lavender Violet розроблений для привернення уваги як чоловіків, так і жінок, що цінують якісні та витончені речі. А на створення насиченого Raspberry Rose розробників надихнули червоні доріжки, що супроводжують щорічні церемонії вручення нагород, а також святкування Дня усіх закоханих.

Першими смартфони LG G6 і LG Q6 у нових колірних рішеннях побачать споживачі Південної Кореї у лютому 2018 року. Пізніше новинки з’являться на ключових глобальних ринках. Додаткова інформація, у тому числі про ціни і дати виходу смартфонів, буде представлена для кожного локального ринку окремо.

comments powered by Disqus
 
Top