Кияни перевірять на міцність екран нового флагмана Motorola

Кияни перевірять на міцність екран нового флагмана Motorola

Публічний краш-тест нового Moto Z2 Force відбудеться під час презентації смартфону в Києві. Чи витримає унікальна конструкція ShatterShield-екрану падіння з метрової висоти? Перевірити може кожен!

3 лютого в офлайн-гіпермаркеті «Розетка» на Петрівці на честь старту продажів смартфона Moto Z2 Force в Україні можна буде на власні очі переконатися у міцності дисплею новинки і навіть виграти флагман Motorola та інші подарунки. Для цього потрібно лише кинути смартфон екраном униз з метрової висоти або взяти участь у вікторині.

Стійкий до ударів 5,5-дюймовий P-OLED-екран залишається неушкодженим навіть після падіння смартфона на асфальт, бетон чи іншу поверхню завдяки фірмовій технології Motorola ShatterShield. Гнучка матриця екрану кріпиться за допомогою стійкого до ударів з'єднання — Shock Resistant Electrical Interconnect. Матриця має потрійний захист — ударостійкий сенсорний шар, запобіжне покриття з витривалого пластику і щільну заводську плівку.

Але це не єдина перевага нового флагмана. Moto Z2 Force уособлює поєднання останніх технологічних напрацювань Motorola разом з улюбленим стилем Z-серії. Потужний процесор Snapdragon 835, 6 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті, корпус із міцного авіаційного алюмінію 7000 серії, подвійна основна камера з функцією нейронної обробки даних. І, звісно, з Moto Z2 Force сумісні всі модулі Moto Mods, що миттєво трансформують смартфон, наприклад, на камеру 360 градусів, проектор, ігрову консоль, потужний динамік або автономне робоче місце з мініатюрною клавіатурою.

Запрошуємо кинути виклик технології ShatterShield у Moto Z2 Force та взяти участь у публічному краш-тесті 3 лютого з 14-00 в офлайн-гіпермаркеті «Розетка» на Петрівці за адресою: проспект Степана Бандери, 6, Київ. Для участі у краш-тесті необхідно зареєструватися за лінком: https://goo.gl/3E2ZRu

Подія на Facebook: https://goo.gl/CmdSUT

comments powered by Disqus
 
Top