В українському офісі Huawei розповіли про фінансові результати 2017 року

В українському офісі Huawei розповіли про фінансові результати 2017 року

Йдеться про підрозділ Huawei Consumer Business Group, який працює над мобільними пристроями - смартфонами, планшетами, ноутбуками та смарт-годинниками.

На світовому ринку в 2017 році оборот зріс на 30% і склав 36 млрд. доларів. По відвантаженням смартфонів, зростання досягло 10%. На кінець 2017 року - Huawei входить в Топ 3 серед виробників смартфонів і планшетів. У Huawei також відзначили успіх преміальних смартфонів - Mate 9/Mate 9 Pro відвантажили понад 10 000 000 за весь життєвий цикл пристроїв. У такій же кількості було відвантажено Huawei P10/P10 Plus за весь 2017 рік. За рік впізнаваність бренду вирісла на 4% і за даними вендора становить 85%.

Зростання частки ринку в Україні відзначилася на досить високому рівні. За рік по обороту він склав 160%, відвантаження смартфонів зросло на 150%, а планшетів на 250%. Однозначно такий розвиток можна відзначити як дуже продуктивну і успішну роботу українського офісу Huawei.

Разом зі зростанням показників, Huawei почала продаж нових для себе пристроїв - ультрабуків MateBook.

Результати їх виходу на ринок і продажів ми дізнаємося вже в наступному році, а зараз варто відзначити що в 2017 році у бренду з'явився амбасадор в Україні - співачка Тіна Кароль. Huawei також виступить преміальним спонсором шоу «Голос країни» в 2018 році.

Особливу увагу Huawei приділяє фірмовим магазинам, які вже працюють в Україні. У планах на 2018 рік - відкриття першого флагманського магазину Huawei нового формату в одному з великих ТРЦ Києва.

Нагадаємо, що в минулому році в Києві було відкрито ексклюзивний сервісний центр Huawei. За рік його відвідало понад 5000 клієнтів, а відсоток ремонтів за 1 годину склав понад 90%.

Також відмінні результати показав спільний з Новою Поштою сервіс «Від дверей до дверей». На даний момент доступно більше ніж 2600 пунктів прийому, а статистика показує, що в 75% випадків, ремонт був здійснений протягом 1 дня. Послугою скористалися понад 10 000 разів.

comments powered by Disqus
 
Top