Ігрові новинки від ASUS Republic of Gamers

Ігрові новинки від ASUS Republic of Gamers

На виставці CES 2018 компанія ASUS представила низку ігрових пристроїв під брендом Republic of Gamers.

ROG Strix SKT T1 Hero Edition

Виготовлений в обмеженій кількості ноутбук ROG Strix SKT T1 Hero Edition є першим результатом співпраці фахівців ROG із кіберспортивною командою SK Telecom T1. У комплект постачання пристрою входять унікальні аксесуари з символікою ROG і SK Telecom T1. Кришка дисплея ноутбука прикрашена логотипами команди SK Telecom T1 і серії ROG, а в нижньому правому куті його корпусу можна побачити підпис найвідомішого гравця League of Legends, який виступає під ніком Faker.

Ноутбук ROG Strix SKT T1 Hero Edition оптимізований під ігри популярного жанру MOBA. У його конфігурацію входить процесор Intel Core i7, відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1060 і високоякісний дисплей із підвищеною частотою оновлення (120 Гц) і розширеним колірним охопленням (100% sRGB). На клавіатурі з кольоровим підсвічуванням спеціально виділено групу клавіш QWER, що часто використовується геймерами. Клавіатура здатна коректно обробляти одночасне натискання будь-якої кількості клавіш, а самі клавіші мають довговічні перемикачі, розраховані на 20 мільйонів натискань.

ROG Strix GL12

Стаціонарний комп'ютер ROG Strix GL12 вгамує невгамовне бажання швидкості, яке відрізняє кожного геймера, адже в його корпусі приховані розігнаний процесор Intel Core i7 восьмого покоління (шість ядер, до 4,8 ГГц) і відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1080. Крім того, він має відсік для твердотільного накопичувача з функцією швидкої заміни, що дозволяє здійснювати миттєвий апгрейд системи.

ROG Strix GL12 виділяється агресивним дизайном – його передня панель немов порубана мечем, і ці «щербини» є частиною вбудованого підсвічування Aura, а значить можуть приймати будь-який колір із більш ніж 16 мільйонів відтінків і відтворюватися з декількома динамічними візуальними ефектами. Прозоре бічне віконце дозволяє поглянути на внутрішні компоненти комп'ютера, серед яких виділяється модуль рідинної системи охолодження з яскраво-червоним логотипом ROG.

Крім ROG Strix GL12, усі майбутні комп'ютери та ноутбуки серії ROG оснащуватимуться підсвічуванням Aura, синхронізованим з Aura-сумісними пристроями (клавіатури, миші, навушники тощо). Це дозволить отримати єдине візуальне оформлення всієї ігрової системи та налаштувати його у відповідності зі смаком гравця або поточної грою.

ROG G703

ROG G703 – це перший у світі ігровий ноутбук, оснащений 17,3-дюймовим дисплеєм формату Full HD з технологією NVIDIA G-Sync і підвищеною до 144 Гц частотою оновлення. Він також може похвалитися високою продуктивністю за рахунок потужних компонентів: розігнаного процесора Intel Core i7-7820HK (до 4,3 ГГц) і відеокарти NVIDIA GeForce GTX 1080 (до 1974 МГц у режимі Boost), що працюють під керуванням операційної системи Windows 10.

Дисплеї з високою частотою оновлення особливо важливі для кіберспортсменів, тому інженери ROG також розробили модель ROG Strix Scar Edition зі 144-гігагерцевим екраном і відеокартою GTX 1070. Крім того, вони представлені в ігрових продуктах ASUS середнього цінового сегменту: ноутбук FX503 оснащений 15,6 дюймовим дисплеєм із частотою оновлення 120 Гц і відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1060.

Система охолодження, упроваджена в моделі ROG G703 та реалізована у всіх ігрових ноутбуках ROG наступного покоління, відзначається спеціальною конструкцією, яка запобігає накопиченню частинок пилу в радіаторах, що забезпечує її ефективну роботу протягом довгого періоду часу.

Завдяки вбудованому модулю Xbox Wireless до ноутбука ROG G703 можна зі зручністю підключати аксесуари – наприклад, геймпади, призначені для консолі Xbox, що дозволяє з легкістю переходити з однієї ігрової платформи на іншу.

ROG Strix Flare

Механічна клавіатура ROG Strix Flare поєднує в собі бездоганну функціональність із чудовою ергономікою й гнучкими можливостями з персоналізації. У ній використовуються перемикачі Cherry MX RGB, яким віддають перевагу як професійні кіберспортсмени, так і звичайні геймери з усього світу, тому кожна клавіша гарантує ідеальне зусилля натискання й чітке спрацьовування. У лівій верхній частині клавіатури розташовуються спеціальні кнопки для керування відтворенням мультимедійного контенту, а також зручне коліщатко регулювання гучності звуку. Ними легко користуватися лівою рукою, не прибираючи праву з мишки. Для додаткової зручності клавіатура має від’єднувану підставку під зап'ястя, а також порт USB, до якого можна підключити додатковий периферійний пристрій.

Клавіатуру ROG Strix Flare відрізняє агресивний дизайн у стилі ROG, яскравим елементом якого є акрилова вставка з підсвічуваним логотипом ROG (її можна замінити на персоналізоване зображення, скориставшись чистою вставкою, що додається до пристрою). Клавіатура сумісна з технологією Aura Sync та має індивідуально регульоване багатоколірне підсвічування всіх клавіш, а також світлодіодне підсвічування бокових панелей. Візуальні ефекти підсвічування можна синхронізувати з іншими Aura-сумісними пристроями.

ROG Aura Terminal

ROG Aura Terminal – двоканальний RGB-контролер із підтримкою адресованих світлодіодних стрічок. Використовуючи інноваційну технологію ROG Halo, він дозволяє синхронізувати візуальні ефекти з діями, що відбуваються у грі. Коли світлодіодні стрічки закріплені позаду монітора, контролер автоматично визначає колір зображення у країв екрана та вибирає для стрічок відповідний колір, створюючи динамічно змінюваний ореол світла. Його також можна встановити в комп'ютерний корпус і підключити до Aura-сумісних пристроїв, щоб синхронізувати візуальні ефекти в рамках усієї системи.

Bezel-free Kit

Оригінальний аксесуар Bezel-free Kit призначений для мультимоніторних конфігурацій. З його допомогою можна максимально приховати бічні рамки моніторів, отримавши, по суті, один монітор з надшироким екраном. До його складу входять вертикальні лінзи зі зручним у використанні кріпленням, яке дозволяє встановити їх на бокових гранях корпусів моніторів під кутом у 130 градусів, що забезпечує найкраще зображення. Завдяки ефекту рефракції світла межі моніторів стають невидимими для ока.

Bezel-free Kit – це інноваційне, просте й ефективне рішення для поліпшення якості зображення мультимоніторних конфігурацій, яке не потребує ані спеціального програмного забезпечення, ані живлення.

ROG Spotlight

ROG Spotlight – це оригінальний аксесуар, який призначений для проектування кольорового логотипу ROG на будь-яку поверхню, що дозволить створити неповторну ігрову атмосферу. Колір проекції можна синхронізувати з іншими пристроями, оснащеними світлодіодним підсвічуванням Aura Sync, від материнських плат до периферії. ROG Spotlight виконаний у стильному корпусі з матово-чорною алюмінієвою обробкою та магнітною основою, яке легко кріпиться до будь-якої металевої поверхні. Корпус можна вільно повертати на 360 градусів, щоб звертати проекцію логотипу ROG у потрібному напрямку.

comments powered by Disqus
 
Top