Підтримка Amazon Alexa в усіх телевізорах 2018 року з AI

Підтримка Amazon Alexa в усіх телевізорах 2018 року з AI

Компанія LG повідомляє про випуск нової лінійки телевізорів 2018 року з підтримкою штучного інтелекту, усі пристрої якої будуть сумісні з платформою Amazon Alexa. Користувачі продуктів з підтримкою Amazon Alexa, у тому числі Amazon Echo, Echo Show, Echo Dot, Echo Spot і Echo Plus, зможуть використовувати голосові команди для керування «розумними» телевізорами LG. Завдяки Amazon Alexa, користувачі телевізорів LG зможуть мати доступ до величезної кількості мультимедійних функцій, таких як налаштування гучності, програвання, пауза, старт, стоп, прискорення перемотування, вибір каналів і пошук контенту.

Користувачі можуть насолоджуватися новими можливостями штучного інтелекту на телевізорах LG з технологією AI і передавати голосові команди за допомогою Amazon Alexa. Так, щоб активувати функції голосового помічника, необхідно просто промовити «Alexa, увімкни гучність на телевізорі у вітальні» або «Alexa, перемкни на канал CNN на телевізорі у кухні». Також користувачі можуть відкривати певні додатки на телевізорах без використання дистанційного пульта керування Magic Remote від LG, сказавши «Alexa, попроси LG увімкнути YouTube на телевізорі в спальні».

Голосовий помічник Amazon Alexa буде представлений в усіх телевізорах LG модельного ряду 2018 року, що підтримують технології штучного інтелекту. Нові телевізори LG з технологією AI незабаром з’являться на ринку США.

comments powered by Disqus
 
Top