Huawei розпочинає продажі Mate10 Pro у США і заявляє про співпрацю зі знаменитою актрисою

Huawei розпочинає продажі Mate10 Pro у США і заявляє про співпрацю зі знаменитою актрисою

На виставці CES 2018 підрозділ Huawei Consumer Business Group заявив про те, що його флагманський смартфон, Huawei Mate10 Pro, зовсім скоро буде доступний у США. З 18 лютого користувачі зможуть придбати пристрій у великих роздрібних магазинах електроніки. Модель буде доступна для замовлення з 4 лютого.

Huawei Mate10 Pro, що вирізняється бездоганним дизайном, процесором із вбудованим штучним інтелектом, ємним акумулятором і новою подвійною камерою Leica, працюватиме в американських GSM-мережах.

На американському ринку також буде доступний смартфон Huawei Mate10 Porsche Design. З лютого 2018 року пристрій можна буде придбати за 1 225 доларів.

Huawei також заявила про співпрацю з всесвітньо відомою за кінофільмами «Диво-жінка» і «Ліга справедливості» актрисою Галь Гадот. Вона допомогатиме компанії досліджувати користувацький досвід, щоб краще зрозуміти потреби клієнтів і надавати їм оптимізований продукт.

Для оптимізації роботи великого спектра продуктів для дому, які підключаються до Wi-Fi, Huawei представила гібридну систему Huawei WiFi Q2. Ця система, що легко налаштовується, автоматично підключає користувачів до найшвидшої точки Wi-Fi та гарантує надійний сигнал у всьому домі.

Ще одним анонсом від Huawei стала заява про стратегічну співпрацю компанії з корпораціями IMAX і Xerpi. Очікується, що результатом цього довгострокового партнерства стане розробка продуктів і контенту віртуальної та доповненої реальності.

comments powered by Disqus
 
Top