LG створила OLED-каньйон

LG створила OLED-каньйон

Компанія LG представила відвідувачам міжнародної виставки споживчої електроніки CES 2018 унікальну та захоплюючу інсталяцію з комерційних OLED-дисплеїв нового покоління. Компанія створила OLED-каньйон завдовжки 90 футів з 246 випуклих та увігнутих OLED-дисплеїв LG Open Frame, що зачаровує усіх відвідувачів виставки реалістичними зображеннями принад природи.

Технологія OLED використовує самопідсвічувані пікселі для точного налаштування яскравості та якості зображення, а завдяки відсутності задньої підсвітки нові дисплеї надзвичайно легкі, тонкі та гнучкі. Усі ці характеристики OLED-дисплеїв LG Open Frame розширюють можливості застосування панелей для різних цілей – їх можна використовувати як для створення витворів мистецтва, так і як функціональні цифрові вивіски.

Вражаючий стенд LG розташований безпосередньо біля головного входу конференц-центру Лас-Вегас. Саме тут усіх відвідувачів виставки CES зустрічає OLED-каньйон, що складається з 90 випуклих і 156 увігнутих дисплеїв LG Open Frame. Відвідувачі можуть прогулятися по 28 метровому мальовничому каньйону, насолоджуючись чарівними видами, що створений за допомогою 2 млрд органічних світлодіодів. Також на відвідувачів очікує неймовірний візуальний ряд з вражаючими природними видами (лісами, льодовиками, водоспадами, сніговими хуртовинами), що супроводжується чистим звучанням, створеним завдяки Dolby Atmos. Цю технологію підтримують усі телевізори LG OLED модельного ряду 2018 року.

Завдяки технології LG OLED з’явилася нова преміальна категорія дисплеїв, що відтворюють глибокий чорний і реалістичні кольори з будь-якого кута огляду, це є головної перевагою нових пристроїв перед РК- і світлодіодними дисплеями. Можливість OLED-технології вмикати і вимикати кожний піксель дозволяє відтворювати на OLED-дисплеях LG живі та насичені кольори з приголомшливою контрастністю.

comments powered by Disqus
 
Top