LG представить інноваційний 4K UHD проектор

LG представить інноваційний 4K UHD проектор

Компанія LG розширює лінійку проекторів для дому і випускає перший 4K UHD проектор серії HU80K. Новий пристрій став лауреатом номінації CES «Краща Інновація» за високоточне відтворення відео і кінематографічний візуальний ряд, а також компактний і привабливий дизайн.

Інженери і розробники LG поставили перед собою амбітну мету зменшити габарити 4K UHD проектора без втрати якості зображення і представили світу преміальний пристрій, який наполовину менший за 4K-проектори конкурентів і з’явиться на ринку за привабливою ціною. Завдяки невеликим розмірам і відтворенню 4К-зображень, 4K UHD проектор дозволяє створити персональний кінотеатр і переглядати високоякісний контент прямо вдома.

Перевага нового пристрою очевидна: на сьогоднішній день користувачам доступна величезна кількість високоякісного контенту, а проектор LG 4K UHD має широкі можливості відтворення як потокового відео, так і Blu-ray дисків. За допомогою проектора LG 4K UHD можна легко створити 150-дюймовий екран яскравістю 2 500 люменів, що виділяє його серед інших проекторів цієї категорії. Крім того, проектор LG 4K UHD підтримує відтворення HDR-контенту (стандарт HDR 10) для перегляду вражаючого кінематографічного відео вдома.

Завдяки бездзеркальному I-подібному процесору, новий проектор LG має портативну та унікальну конструкцію для відтворення ідеально чітких зображень з будь-якого розташування – для цього необхідно просто розмістити проектор на підлозі або ж прикріпити на стіні. А зручна ручка для переноски і функція Auto Cord дозволяють власникам проектора LG 4K UHD використовувати пристрій в будь-якому приміщенні і для будь-якого заходу. Крім того, дзеркальний відбивач можна використовувати як кришку для захисту проектора від пилу під час зберігання. Два 7 Вт динаміки забезпечують кінематографічний досвід прослуховування аудіо без необхідності підключення зовнішніх колонок або саундбара.

Проектор LG 4K UHD оснащений «розумним» інтерфейсом webOS 3.5 для зручності підключення пристрою до найбільш популярних онлайн потокових сервісів з підтримкою 4К-контенту. А стандартні опції підключення включають порти USB, Ethernet і HDMI, а також бездротове підключення до зовнішніх пристроїв, таких як клавіатура і мишка.

Також на виставці CES 2018 LG продемонструє останню версію портативного і зручного проектора MiniBeam (модель PF50K), що оснащений інтерфейсом webOS 3.5 і підтримує роздільну здатність Full HD.

comments powered by Disqus
 
Top