Платформа DRVLINE для безпілотного автомобіля

Платформа DRVLINE для безпілотного  автомобіля

Samsung Electronics представила платформу DRVLINE, орієнтовану на виробників обладнання (OEM) для ринку систем автоматичного керування автомобілями та постачальників послуг MaaS (Mobility as a Service). Відкрита модульна масштабована програмно-апаратна платформа DRVLINE дозволить автовиробникам інтегрувати в моделі, що випускаються, кращі в своєму класі технологічні рішення, створюючи основу для парку автономних автомобілів майбутнього.

Оголошення, зроблене Samsung на CES 2018, стало наслідком цілого ряду історичних кроків, зроблених в минулому році. Серед них придбання за 8 мільярдів доларів компанії HARMAN, що спеціалізується на підключених автомобільних пристроях, і створення нового підрозділу Strategic Business Unit, який об'єднав кілька автомобільних напрямків. Також, створення фонду інновацій Samsung Automotive Innovation Fund з бюджетом 300 мільйонів доларів і ціла серія інвестицій та партнерських угод, спрямованих на спільні розробки в автомобільному секторі.

Багато програмних та апаратних платформ автономного водіння примушують користувачів приймати комплект технологій за схемою «все або нічого». Платформа DRVLINE  була створена спеціально для зручності розробників, для можливості зміни ПЗ і додавання або видалення компонентів і технологій. Це гарантує актуальність рішення в майбутньому, що є найважливішим фактором успіху в такій швидкоплинній галузі, як автомобільна. Виробники можуть використовувати новітні технології вже сьогодні.

Платформа DRVLINE  включає кілька кращих в своєму класі компонентів і технологій, створених на основі глобального досвіду, накопиченого Samsung в області електроніки, IoT і вбудованих систем, включаючи алгоритми обчислень для автопілотів рівнів 3, 4 і 5. Сюди входять також новітня система камер для контролю дорожньої ситуації ADAS, створена Samsung і HARMAN з урахуванням стандартів і вимог програми NCAP (New Car Assessment Program), яка запрацює найближчим часом. Серед них попередження про виїзд зі смуги руху, попередження про можливість фронтального зіткнення, виявлення пішоходів і автоматичне аварійне гальмування.

На CES 2018 Samsung представить свої автомобільні рішення спільно з декількома партнерами по ADAS і автономним автомобілям. В рамках стратегії відкритих інновацій та співпраці компанія залучає до створення екосистеми цілий ряд лідируючих гравців з різних галузей, серед яких:

  • ПЗ: TTTech, AImotive, Hella Aglaia, Renovo Auto
  • Бортові комп'ютери: Graphcore, ThinCi, Infineon
  • Комунікації: Autotalks, Valens
  • Сенсори: Quanergy, Tetravue, Oculii, Innoviz
comments powered by Disqus
 
Top