Оновлена лінійка пристроїв Lenovo ThinkPad X1

Оновлена лінійка пристроїв Lenovo ThinkPad X1

Протягом виставки CES 2018 компанія Lenovo представила оновлену лінійку ThinkPad X1 для бізнесу. До неї увійшли найтонші та легкі пристрої преміального рівня, що поєднують високу продуктивність і новітні технології від лідера ІТ-ринку. Нові планшети X1 Tablet, ноутбуки X1 Carbon і X1 Yoga легендарного бренду ThinkPad, який у 2017 році відзначив 25-річчя, підтримують ряд передових технологій, наприклад, Dolby Vision HDR.

Основні особливості нової лінійки:

 • ThinkPad X1 Carbon і X1 Yoga перші ПК, які підтримують виведення зображень із широким динамічним діапазоном (HDR) Dolby Vision
 • Новий 13-дюймовий форм-фактор моделі X1 Tablet із дисплеєм 3K, із підтримкою HDR
 • Кришка для веб-камери ThinkShutter для забезпечення більшої конфіденційності
 • Універсальне рішення для живлення/зарядки з USB Type-C для сумісності з багатьма платформами
 • Універсальні докові рішення, що забезпечують широку сумісність і захист від блокування клавіатури
 • Нові мікрофони Far-Field для забезпечення відмінної передачі голосу з підтримкою Amazon Alexa
 • Безкоштовна бета-версія програмного забезпечення Lenovo Crystal для Windows 10
 • Новий монітор 4К UHD ThinkVision X1 із найтоншими рамками

Основні особливості ThinkPad X1 Tablet

 • Висока продуктивність із процесорами Intel Core 8-го покоління і повноцінна клавіатура ThinkPad.
 • Свобода дій із сенсорним 13-дюймовим дисплеєм формату 3К HDR Ready і цифровою ручкою Lenovo Pen Pro.
 • Довговічність ThinkPad, протестована відповідно до стандарта Mil-SPEC, і підвищена безпека даних завдяки наявності інфрачервоних камер, пристрою для читання відбитків пальців і підтримки сервісу Windows Hello.

Основні особливості ThinkPad X1 Carbon і X1 Yoga

 • Підтримка технології Dolby Vision HDR1 і яскравість екрану 500 ніт.
 • Нові мікрофони з широкою діаграмою спрямованості Far-Field Communication 360o підтримують функцію Wake on Voice і hands-free Amazon Alexa.
 • Кришка, що закриває вбудовану веб-камеру, для більшої конфіденційності.
 • Розпізнавання обличчя за допомогою інфрачервоної камери забезпечує більшу продуктивність і безпеку.
 • X1 Carbon – як і раніше залишається найлегшим у світі 14-дюймовим комерційним ноутбуком завдяки міцному корпусу, виконаному з використанням композиту з вуглецевого волокна.
 • X1 Yoga – єдина модель у світі з підтримкою технології LTE-A.

Сучасні інновації

Dolby Vision HDR

Моделі X1 Carbon і X1 Yoga доступні з новим дисплеєм, який має широке колірне охоплення зі 100% покриттям колірного простору Adobe RGB і максимальну яскравість 500 ніт. Технологія Dolby Vision HDR пропонує широкий динамічний діапазон завдяки великій яскравості і контрастності, а також повний спектр насичених кольорів. Крім того, модель X1 Carbon може комплектуватися сенсорним екраном із функцією multi-touch.

Конфіденційність камери з ThinkShutter

Однією з головних сучасних проблем є збереження конфіденційності. Щоб вирішити проблему безпеки веб-камери Lenovo розробила технологію ThinkShutter Camera Privacy для X1 Carbon і X1 Yoga. Спеціальна кришка закриває веб-камеру, коли вона не використовується.

Док-станція

ThinkPad X1 Carbon сумісний із широким переліком аксесуарів, серед яких нова док-станція зі стандартними портами USB-C, що забезпечує більшу гнучкість і захист пристроїв. Користувачі можуть вибрати і альтернативні формати підключення, включаючи USB-C і Thunderbolt 3. При роботі з док-станцією також забезпечується зарядка акумулятора ThinkPad.

Amazon Alexa

Сервіс Amazon Alexa, представлений в новій серії X1, дозволяє програвати музичні треки, отримувати новини і управляти розумним будинком, використовуючи голосове управління. Користуватися Alexa в серії X1 дуже просто – достатньо поставити запитання, і Alexa миттєво на нього відповість.

Lenovo Crystal Image

Crystal Image – поліпшена версія встановленого ПЗ із мінімальною кількістю додатків, заснована на вже відомій системі Microsoft Signature. ThinkPad Crystal Image створює основу для майбутніх розгортання і обробки образів за допомогою Microsoft AutoPilot.

Лінійка ThinkPad X1

ThinkPad X1 Tablet

Планшет ThinkPad X1 Tablet був розроблений, щоб витримувати експлуатацію навіть у складних умовах. Пристрій протестовано відповідно до стандарту MIL-SPEC. Оновлене 3-е покоління ThinkPad X1 Tablet оснащене процесором Intel Core для забезпечення високої продуктивності. Опційно модель може використовуватися з новою цифровою ручкою Lenovo Pen Pro, яка розпізнає до 4096 рівнів натискання. ThinkPad X1 Tablet має 13-дюймовий екран і інфрачервону камеру для розпізнавання особи власника.

ThinkPad X1 Carbon

ThinkPad X1 Carbon 6-го покоління – найлегший у світі 14-дюймовий бізнес-ноутбук, призначений для експлуатації як в офісі, так і в найскладніших умовах. ThinkPad X1 Carbon підтримує підключення інших пристроїв стандарту USB-C, а висока чутливість нових мікрофонів із технологією 360о Far-Field Communication забезпечує ефективну роботу на відстані до чотирьох метрів. Для підвищеної безпеки може використовуватися спеціальна кришка ThinkShutter для вбудованої веб-камери.

У ThinkPad X1 Carbon також реалізована підтримка нового стандарту передачі даних LTE-A, що дозволяє завжди залишатися на зв'язку. До переваг можна віднести до 15 годин автономної роботи від однієї зарядки акумулятора. За 1 годину зарядки функція Rapid Charge забезпечує до 12 годин безперервної роботи. Безпечна аутентифікація доступу можлива завдяки сканеру відбитків пальців і функції розпізнавання обличчя за допомогою Windows Hello.

ThinkPad X1 Yoga 3-го покоління

Цей ноутбук – найфункціональніший пристрій класу 2-в-1, поєднує в собі всі інноваційні можливості X1 Carbon. ThinkPad X1 Yoga підтримує роботу цифрової ручки ThinkPad Pen Pro і може використовуватися як у режимі планшета, так і в якості ноутбука. Пристрій створений на базі процесора Intel Core 8-го покоління і обладнаний HDR-дисплеєм Premium Dolby Vision. Як і в інших моделях нової серії, в ThinkPad X1 Yoga представлені мікрофони 360o Far-Field Communication і кришка ThinkShutter для безпечної роботи з веб-камерою.

Завдяки підтримці стандарту LTE-A ThinkPad X1 Yoga дозволить користувачам отримувати і передавати необхідні дані, коли це необхідно. Крім того, модель пройшла 12 тестів Mil-SPEC і більше 200 перевірок якості.

Екосистема ThinkPad X1

Для серії ThinkPad X1 доступний широкий список додаткових аксесуарів, які підвищують зручність використання на роботі чи вдома. Наприклад, монітор ThinkVision X1 з оновленим 27-дюймовим UHD-дисплеєм і тонким профілем. Дисплей має широке колірним охопленням із покриттям більше 99% простору sRGB. Пристрій підтримує інтерфейс Тhunderbolt, а інтегрована веб-камера оснащена системою «Мото-камера» з мікрофонами, які автоматично піднімаються і опускаються, коли це потрібно користувачеві.

comments powered by Disqus
 
Top