Майбутнє технологій підключення і автономного водіння від HARMAN і Samsung

Майбутнє технологій підключення і автономного водіння від HARMAN і Samsung

У минулому році корпорація Samsung Electronics придбала HARMAN International, і в якості дочірнього підрозділу Samsung компанія HARMAN тепер зосередилася на технологіях підключених систем для автомобільного, споживчого та корпоративного ринків. Сьогодні компанії задіюють загальні ресурси та експертний потенціал для розвитку майбутніх технологій мобільності.

На виставці були представлені ключові автомобільні інновації, які є прикладом інтегрованого підходу до створення насиченого цифрового досвіду:

  • вдосконалена платформа цифрового салону для всіх видів автомобілів, що дозволяє оновити інтер'єр салону;
  • нове телематичне рішення, а також перше в галузі мережеве рішення з підтримкою мобільних мереж 5-го покоління (5G);
  • екосистема партнерів і рішень, що дозволяє продовжити розвиток відкритої автономної платформи Samsung, а також демонстрація першого рішення компанії на базі цієї платформи, створеного у співпраці з TTTech.

Всі ці нові рішення стали можливі завдяки альянсу HARMAN-Samsung, який поєднує глобальне охоплення, потужну науково-дослідну базу, домінуючу позицію в сегменті мобільних пристроїв / телевізорів і напівпровідникових технологій, та розвинену мережу дистрибуції Samsung, а також багату спадщину в області автомобільних мережевих технологій, налагоджені зв'язки, знання ринку і зростаюче співтовариство партнерів з інновацій. Крім того, обидві компанії здійснюють глобальні інвестиції в різні стартапи, щоб допомогти OEM-виробникам задовольняти зростаючий споживчий попит на використовувані в автомобілях технології за рахунок масштабованих рішень, що дозволяють поліпшити досвід використання у всіх сегментах автомобільного ринку.

Нова платформа цифрового салону HARMAN

Нова платформа цифрового салону Digital Cockpit включає в себе цілий пакет гнучких і масштабованих рішень для створення найкращого споживчого досвіду, який би відповідав сучасному «підключеному» способу життя і при цьому забезпечував високий рівень безпеки і продуктивності. Платформа доступна в стандартній і розширеній конфігураціях і може з легкістю інтегруватися в приладову панель і центральну консоль автомобіля. Платформа підтримує голосове управління, тактильний зворотній зв'язок і традиційні механічні органи управління, в тому числі блок управління на кермі, і дозволяє відображати всю важливу інформацію та функції на єдиному центральному екрані. Крім того, в платформі передбачена підтримка різних інтерфейсів взаємодії, що дозволяє реалізувати гнучкі, призначені для користувача, налаштування окремо для управління клімат-контролем, медіа-центром та вподобаннями користувача.

Платформа Digital Cockpit забезпечує принципово нове покоління рішень для комунікацій і ергономіки в салонах автомобілів, дозволяючи водієві зосередитися на дорозі, і, в той же час, інтуїтивно і безпечно взаємодіяти з встановленими в автомобілі системами. Велика IoT екосистема, доступна через хмарні технології в конфігураціях для економ сегменту, а також в конфігураціях середнього цінового сегмента і системах преміум-класу, не тільки допомагає поліпшити можливості для підключення, але і дозволяє знизити собівартість і загальну вагу автомобіля.

У преміальній конфігурації платформа Digital Cockpit дозволяє повністю підключити салон автомобіля до IoT. Підтримка декількох екранів, реалізована на базі платформи HARMAN Ignite Platform, дозволяє налаштовувати досвід використання як для водія, так і для пасажирів, в тому числі за рахунок використання сервісу віртуального персонального помічника, портативних профілів, підтримки технологій доповненої реальності і багатьох інших. Крім того, ця платформа вперше в галузі дозволяє інтегрувати Android OS одночасно на чотирьох екранах.

Преміальна конфігурація платформи Digital Cockpit орієнтована на нові концепції використання автомобілів, які передбачають їх короткострокову оренду. Платформа допомагає налаштовувати досвід використання для тих, хто буде користуватися автомобілем, в результаті чого і водії, і пасажири зможуть відчувати себе в орендованому автомобілі як в своєму власному. Використовуючи смартфон як ключ для доступу до сервісу, система зможе автоматично отримувати доступ до сервісів підписки, прив'язаних до профілю користувача, а Bixby виступатиме в якості інтелектуального персонального помічника з підтримкою голосового, сенсорного управління і управління жестами.

Платформа Digital Cockpit є масштабованою і доступна для всіх сегментів автомобільного ринку, забезпечуючи необхідні та актуальні функції безпеки в рамках інтелектуальної відкритої екосистеми.

Перше телематичне рішення автомобільного класу з підтримкою мереж 5-го покоління

Компанії HARMAN і Samsung здійснюють спільну розробку модульних підходів для телематичних сервісів, які забезпечують пропускну здатність до 1 Гбіт / с. HARMAN і Samsung представлять перше в галузі рішення для автомобільної промисловості, підготовлене до роботи в мобільних мережах 5G, з багатополосною конформною антеною для організації захищеної, швидкої і надійної передачі даних. Це рішення включає в себе телематичний блок управління, який має модульну конструкцію з пристроєм доступу до мережі (network access device, NAD), який підтримує сучасний стандарт LTE CAT 16 і майбутні мережі 5G в єдиному апаратному модулі. В автомобільному сегменті підтримка мереж 5G дозволяє реалізувати стандарти безпеки C-V2X, що є важливим чинником для розвитку безпілотних автомобілів. Мережі 5G забезпечують в 100 разів більш високу швидкість передачі даних, ніж сучасні мережі 4G LTE, що дозволяє здійснювати неймовірно швидку потокову передачу даних з високою роздільною здатністю, імерсивні функції віртуальної і доповненої реальності, а також інтегрувати хмарні додатки в автомобілі.

Завдяки виключно високій надійності і незначним мережевим затримкам, які складають всього 1 мс, мережі 5G дозволяють реалізувати стандарт C-V2X і використовувати хмарні обчислення і зберігання в автономних автомобілях нового покоління. Сьогодні компанія HARMAN оголосила про те, що один відомий європейський автовиробник стане першим замовником, що скористається цим новим рішенням. На виставці CES 2018 компанії HARMAN і Samsung будуть демонструвати високошвидкісне підключення в концептуальній моделі автомобіля майбутнього, побудованій з використанням інфраструктури Samsung Networks 5G.

Сучасні передові рішення для безпілотних автомобілів майбутнього

Samsung представляє свою нову платформу DRVLINE, яка була розроблена в тісній співпраці з HARMAN. Це відкрита модульна платформа для автономного водіння, що дозволяє перейти від технологій автономності 3-го рівня до 4-го і 5-го рівнів. Компанії продовжать активно працювати над проектуванням, високопродуктивними обчисленнями, сенсорними технологіями, алгоритмами, технологіями штучного інтелекту, хмарними і мережевими рішеннями, які відрізняються високою масштабованість і підтримують різні рівні автономності – аж до останнього, п'ятого рівня. Перший спільний ADAS-продукт, розроблений HARMAN / Samsung, являє собою спрямовану вперед камеру, яка відслідковує зміщення автомобіля зі смуги руху, а також систему адаптивного круїз-контролю, систему попередження зіткнень і алгоритми виявлення пішоходів. У новій системі компаніям вдалося поєднати велику експертизу Samsung в області створення камер і рішення HARMAN ADAS 360, що дозволило об'єднати алгоритми машинного навчання, прикладну математику і технології доповненої реальності для створення максимально персоналізованого і безпечного досвіду використання. Поставки нової системи почнуться в 2018 році.

comments powered by Disqus
 
Top