Samsung анонсує настінний саундбар на CES 2018

Samsung анонсує настінний саундбар на CES 2018

Samsung Electronics підтвердила анонс преміального настінного саундбару NW700 Sound+, який відбудеться на міжнародній виставці CES 2018. NW700 Sound+ стане наступником моделі MS650 Sound+, відзначеної багатьма нагородами. До того ж саундбар отримає низку функцій для поліпшення звучання: попередження спотворення звуку, широкосмугові динаміки для відтворення високих частот і управління декількома джерелами звуку одночасно. Технології були розроблені фахівцями студії Samsung Audio Lab, яка розташована у каліфорнійському місті Валенсія.

Саундбар NW700 Sound+ відрізняється витонченим зовнішнім виглядом і тонкою конструкцією, яка ідеально підходить для встановлення на стіні під ультратонкими телевізорами Samsung. Панель товщиною 53,5 міліметра на 41% тонша за попередню модель. Саундбар чудово поєднується з телевізорами на стіні та дозволяє користувачам досягти гармонії в інтер'єрі. Монолітний саундбар використовує три канали та технологію компактного відтворення. Ці особливості гарантують динамічний звук і відмінні враження від прослуховування. Корпус саундбару також отримав вбудований сабвуфер для збереження цілісності інтер'єру без використання окремих динаміків.

Експерти регулярно відзначали NW700 Sound+ і попередні моделі саундбарів за потужний бас, єдність звуку і вражаючу чіткість звучання. Технологію усунення спотворень також відзначили за ефективну синхронізацію драйверів усередині саундбару для досягнення високої якості відтворення. Технологія автоматично визначає можливе спотворення у кінці руху динаміка та вносить необхідні корективи для запобігання подібній ситуації. У результаті саундбар видає басистий звук без спотворень.

NW700 Sound+ підтримує три режими відтворення: стандартний (Standard Mode), режим об'ємного звучання (Surround Mode) для розширення діапазону відтворення та смарт-режим (Smart Mode), який автоматично регулює гучність та інтенсивність ефекту об'єму.

comments powered by Disqus
 
Top