Lenovo представляє новий VR-шолом в Україні

Lenovo представляє новий VR-шолом в Україні

Компанія Lenovo оголошує про старт продажів в Україні нового шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer із технологією Windows Mixed Reality. Уперше представлений на IFA 2017, VR-шолом від Lenovo дозволяє занурюватися в захоплюючі ігрові світи, працювати в персональному віртуальному кабінеті та дивитися відео й навчальний контент у форматі 360°.

Шолом віртуальної реальності Lenovo Explorer призначений для ігор, перегляду фільмів і фотографій, віртуальних екскурсій, роботи з віртуальними робочими столами та іншими додатками. Це природне та доступне продовження персонального комп’ютера, яке працює на платформі Windows Mixed Reality. Два LCD-екрани з роздільною здатністю 1440×1440 пікселів кожен (із сумарною роздільною здатністю 2880×1440 точок) забезпечує яскраву та чітку картинку в 3D, 360-градусному режимі та при перегляді відео в форматі 4К. Вбудований у шолом трекер забезпечує точність рухів без додаткового обладнання, а просторовий звук і просунутий контролер стирають межі між віртуальним і реальним.

Дві 6DoF камери, розташовані в передній частині шолома, допомагають визначати місцезнаходження та напрям. Підключення до комп’ютера займає лічені хвилини – достатньо лише під’єднати шолом до ПК через HDMI та USB, зовнішніх сенсорів для роботи не потрібно. Довжина кабелів дає користувачу можливість вільно пересуватися в просторі 3,5×3,5 м.

Взаємодія з комп’ютером і управління в іграх забезпечується за рахунок традиційних клавіатури та миші, контролерів XBOX ONE або двох опціональних безпровідних контролерів для віртуальної реальності з гіроскопами та Bluetooth-підключенням.

«Відправитись у подорож крізь простір і час за лічені секунди? Повернутися в епоху динозаврів? Відвідати улюблене місто, не виходячи з дому? Lenovo Explorer стирає межі. На сьогодні для платформи Windows Mixed Reality адаптовано більш ніж 100 найменувань контенту – ігор, фільмів, віртуальних екскурсій, і список безперервно поповнюється. Завдяки такому різноманіттю розваг і вражаючим технічним характеристикам шолом Lenovo Explorer відкриє користувачам захопливий і неповторний світ віртуальної реальності, дозволивши насолодитися новими дивовижними враженнями», – коментує Олександр Борозенко, менеджер по роботі з партнерами компанії Lenovo в Україні.

«VR\AR-технології в Україні стрімко розвиваються за рахунок того, що майже одночасно з усім світом вони з’являються й тут. Наші розробники не перший рік створюють додатки для віртуальної реальності, у тому числі ігри, освітні додатки, стимулятори, розважальний контент, рішення для маркетингу й рітейлу та багато іншого. Ми раді, що технології стають доступнішими для масового користувача – тепер кожен, хто купив VR- шолом у звичайному магазині електроніки, може прийти додому, з легкістю підключити його до комп’ютера та використати велике різноманіття додатків віртуальної реальності. Це вже не перший AR/VR продукт від Lenovo, в 2016 році на ринок вийшов Lenovo Phab 2 Pro, по-своєму унікальний пристрій для доповненої реальності. Для Lenovo даний напрямок є важливим, а це значить, що це далеко не все розмаїття пристроїв у цьому сегменті, в наступному році очікуємо ще більше цікавих і корисних новинок», – зазначив Кирило Покутний, співзасновник Sensorama Lab, директор по інноваціях.

Найближчим часом українці отримають можливість зануритись у віртуальну реальність у спеціальних зонах Lenovo Explorer у торгівельних центрах по всій Україні в магазинах-партнерах ALLO, MOYO, Фокстрот, Ельдорадо, Цитрус. Кияни зможуть відправитись досліджувати віртуальні світи в торгівельно-розважальних центрах Києва (Lavina, Ocean Plaza, Sky Moll), а також у новому магазині Rozetka.

Шолом віртуальної реальності Lenovo Explorer в Україні доступний за ціною 14 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top