Ноутбук ThinkPad святкує ювілей – 25 років інновацій для бізнесу

Ноутбук ThinkPad святкує ювілей – 25 років інновацій для бізнесу

Чверть століття бренд ThinkPad не перестає дивувати своїх клієнтів у всьому світі та в Україні. До речі, не лише клієнтів, але й просто щирих поціновувачів провідних технологій – інженерів, космонавтів, істориків, дизайнерів та журналістів.

Неодноразово пристрої лінійки ThinkPad, які тестуються за військовими стандартами Міністерства оборони США MIL-STD 810G, опинялися на перших рядках рейтингів за версією найавторитетніших IT-видань. Експерти називали ThinkPad кращим за інновації та надійність, якість збірки, безпрецедентний час автономної роботи. У чому ж секрет успіху легендарного бренду? Пропонуємо зазирнути в історію.

25 років інновацій

ThinkPad 700C, розроблений Річардом Саппером у дослідницькій лабораторії Yamato Labs у Японії, був представлений 5 жовтня 1992 року. Завдяки оригінальному дизайну в стилі традиційної японської коробки «bento» ноутбук виграв більше трьохсот нагород і став символом статусу для президентів та керівників вищої ланки.

Із моменту виходу першої моделі в світі було продано 130 мільйонів пристроїв під брендом ThinkPad. Вони побували в найвіддаленіших куточках планети, використовувались у десятках космічних місій. Бренд має унікальну історію, яка багато в чому змінила світ. Перші ноутбуки ThinkPad зробили революцію в стилі роботи, ставши максимально мобільними. Для 1992 року, коли з'явився ThinkPad 700C, потужний комп'ютер із дисплеєм розміру стандартного аркуша офісного паперу був дійсно чимось особливим. ThinkPad став піонером у передачі інформації між комп'ютерами, коли в ThinkPad 755CD вперше серед ноутбуків з'явився вбудований привід CD-ROM. Випуск у 2004 році ноутбука ThinkPad T42 ввів технологію біометричної ідентифікації для забезпечення безпеки і зробив вхід у систему одночасно і безпечніше, і простіше. І це не повний перелік інновацій ThinkPad за всю історію його існування.

Девід Хіл, колишній головний дизайнер Lenovo: «Дизайн ThinkPad унікальний, у цих ноутбуках поєднуються естетика, користувацький досвід та технологічність. Навіть через 25 років після випуску першого 700C в останньому X1 Carbon легко впізнати ThinkPad».

Незважаючи на стрімкий розвиток технологій, дизайнери та інженери, які працюють над ThinkPad, залишилися вірними традиціям – зі збільшенням обчислювальної потужності оригінальна концепція ноутбука залишилася незмінною. У подальшому бренд ThinkPad продовжуватиме розвиватися, впроваджувати інновації та постачати клієнтам технології майбутнього. Арімаса Наіто, колишній голова лабораторії Yamato та «батько» ThinkPad, твердо вірить, що майбутнє бренду в надійних руках.

Тарас Джамалов, генеральный директор Lenovo в Україні: «Бренд ThinkPad докорінно змінив підхід до багатьох речей: бізнесу, фінансів, освіти, охорони здоров’я. І це неповний список сфер, які зазнали серйозних трансформацій завдяки комп’ютерним технологіям за останні 25 років.

Ми раді та горді тим, що ноутбуки цього легендарного бренду були гідно оцінені в Україні: попит на комп’ютери ThinkPad зростає, а це означає, що користувачі впевнені в їхній надійності та здатності вирішувати найважливіші робочі завдання. У цьому році (до 1 грудня 2017 року) на українському ринку зростання (рік до року) продажів ThinkPad і ThinkCentre особливо помітне: воно склало 285%. За цей рік в Україні було продано пристроїв на суму $ 4,97 млн., а частка ThinkPad серед всіх ноутбуків Lenovo (у грошовому еквіваленті) - 9,7%».

В Україні доступні ноутбуки ThinkPad серій T та X1, Edge, моделі ThinkPad 13 та X270, а також багато інших пристроїв сімейства Think. Більш докладну інформацію про моделі ви можете знайти на сайті компанії https://lenovo.ua/.

На ноутбуки ThinkPad стандартно надається глобальна гарантія. Якщо виникне проблема, наші експерти в 160 країнах світу готові прийти на допомогу. Ноутбуки ThinkPad в Україні супроводжуються гарантійним обслуговуванням із терміном ремонту не більше п'яти днів, щоб при непередбачених випадках у бізнесі простої були мінімальні.

Наступна чверть століття – це шанс для нових поколінь вивчити всі можливості, які відкриває ThinkPad. Пристрої цієї лінійки і в подальшому допомагатимуть нашим клієнтам справлятися з щоденними викликами – як у бізнесі, так і в інших сферах особистісного розвитку.

comments powered by Disqus
 
Top