Резиденти UNIT.City отримають доступ до сервісів технологічних компаній на $200 000

Резиденти UNIT.City отримають доступ до сервісів технологічних компаній на $200 000

UNIT.City запускає програму підтримки продуктових стартапів UNIT.Perks. В рамках проекту резиденти інноваційного парку отримають доступ до інструментів та послуг провідних технологічних компаній.

Стартапи зможуть розраховувати на безкоштовні кредити та знижки до 90%, а загальна вигода для кожного може скласти $200 тис. Партнерами програми стали Microsoft, Amazon, Intercom, HubSpot, Grammarly, DepositPhotos, Zendesk, SendGrid, YouScan й інші відомі компанії.

Сьогодні в інноваційному парку UNIT.City працює 35 компаній. Таким чином, сумарна річна вигода від програми для всіх резидентів UNIT.City перевищить $7 млн.

«Ця ініціатива в такому вигляді – досить унікальне явище для українського ринку. Ми раді що світові корпорації та українські компанії вирішили підтримати український інноваційний бізнес на цьому етапі, – підкреслив Кирило Мазур, голова напряму розвитку екосистеми в UNIT.City.Ми сподіваємося, що ці ресурси та подібні програми дійсно допоможуть українським бізнесам швидше встати на ноги та вирости до міжнародного масштабу».

На деякі пропозиції будуть діяти обмеження. Наприклад, частина сервісів будуть доступні за промо-ціною лише для стартапів молодше 5 років з річним оборотом до $1 млн. Повний список пропозицій можна подивитися на сторінці програми.

Програму вже встигли оцінити резиденти Парку. «UNIT.Perks дозволяє економити на старті та знижує витрати на стадії зростання, – говорить Мамед Халілов, CEO та засновник Morbax HR. – На даний момент ми використовуємо сервіси Amazon, Microsoft, Intercom і Hubspot. Але найближчим часом розглянемо й інші можливості».

UNIT.Perks стала другою з анонсованих програм розвитку для бізнесів в UNIT.City. Раніше команда інноваційного парку запустила конкурс стартапів AGRITECH Challenge, переможці якого отримають $10 тис. та можливість реалізувати свою ідею на ринку Південно-Східної Азії.

Про компанію

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється інфраструктура та екосистема для розвитку бізнесу в сфері високих технологій й креативних індустрій. Місія UNIT.City – побудувати унікальний центр інновацій, де прогресивні компанії, стартапи та фахівці зможуть співпрацювати між собою, швидко та якісно зростати.

Плани UNIT.City на найближчі 5 років:

  • 500 тисяч квадратних метрів для бізнесу, освіти та інновацій
  • Територія в 25 Га
  • 1500 місць в коворкінгах
  • 10 лабораторій
  • $200 млн інвестицій
comments powered by Disqus
 
Top