«Розумна» екосистема LG в будинках майбутнього

«Розумна» екосистема LG в будинках майбутнього

Компанія LG розширює лінійку «розумних» пристроїв для комерційного сектора, встановлюючи низку інтегрованих інтелектуальних рішень в престижному житловому комплексі передмістя Сеула. Відкриття проекту заплановано на першу половину 2021 року. П’ять 40-поверхових споруд ЖК Byeollae I’PARK у північно-східній частині передмістя Сеула будуть оснащені ексклюзивними «розумними» технологіями LG для дому.

Апартаменти будуть оснащені першокласною «розумною» побутовою технікою LG для дому, а саме кондиціонерами, холодильниками, пральними і сушильними машинами, посудомийними машинами і системами догляду за одягом Styler. Домовласники також зможуть встановити додаткові «розумні» пристрої, такі як очищувачі повітря, роботи-пилососи і колонки LG ThinQ Hub, до яких можна підключити усю побутову техніку і керувати нею за допомогою голосових команд.

Екосистема LG, що розроблена для апартаментів I’PARK, буде сумісна з «розумними» пристроями інших виробників, що відповідає відкритій стратегії «розумного» будинку від LG. Спеціальний додаток для смартфона дозволить дистанційно керувати пристроями інших виробників, а також визивати ліфт, перевіряти лічильники електроенергії, здійснювати замовлення додому, моніторити місця на парковці і спілкуватися з відвідувачами, які знаходяться у дверей квартири.

comments powered by Disqus
 
Top