Moon: перша у світі камера, що кидає виклик гравітації

Moon: перша у світі камера, що кидає виклик гравітації

Стартап 1-Ring створив першу у світі багатофункціональну камеру відеоспостереження Moon, що літає над зарядною платформою, всупереч законам гравітації.

Показать все

1-Ring

Основна задача камери Moon – розумна система безпеки. У пристрої є функції виявлення звуків та руху, тому якщо камера виявила щось у вашому будинку, коли ви на відстані, Moon увімкне у вас на смартфоні пряму трансляцію. А опція двосторонньої комунікації дозволить дистанційно проінформувати близьку людину, що ви на шляху додому.

1-Ring

Moon оснащена мікрофоном, динаміками, функцією нічного бачення, датчиками температури, світла, вологості та вуглекислого газу. Модуль на 5Мп дозволяє записувати відео із роздільною здатністю 1080p, поки камера обертається на 360°.

Як працює "літаюча" камера ви можете переглянути на відео:

Пристрій сумісний із Google Home та Apple HomeKit. А у Samsung SmartThings камера Moon – центральний смарт-хаб, що дозволяє керувати побутовою технікою у розумному будинку.

1-Ring

Стильна та багатофункціональна смарт-камера має багато переваг, але не поступаються місцем і стаціонарні камери відеоспостереження. У каталозі ERC представлені поворотні камери із кутом огляду 360°, функцією нічного бачення, високою якістю зображення. Купольні моделі можна використовувати і на вулиці, до того ж вони захищені від вологи та пилу.

Джерело: Newatlas

Система Orphus
comments powered by Disqus
 
Top