Huawei презентує смартфони Huawei Mate 10 і Huawei Mate 10 Pro

Huawei презентує смартфони Huawei Mate 10 і Huawei Mate 10 Pro

Революційні інновації часто починаються зі сміливої мрії. На виставці IFA у Берліні підрозділ Huawei Consumer Business Group представив свій перший мобільний процесор зі штучним інтелектом Kirin 970. Сьогодні у Мюнхені Huawei оголосив про випуск серії смартфонів Huawei Mate 10, які започаткують розробку нових мобільних додатків на базі штучного інтелекту (ШІ). Huawei Mate 10, Huawei Mate 10 Pro і Porsche Design Huawei Mate 10 – це революційні продукти, оснащені інноваційним апаратним забезпеченням, процесором Kirin 970 і фірмовою оболонкою EMUI 8.0. Смартфони серії Huawei Mate 10 традиційно відрізняються високою якістю, потужним акумулятором, а також у них інтегрована нова технологія Leica Dual Camera.

Основні характеристики пристроїв:

  • Kirin 970 — перший у світі процесор для смартфонів з нейроморфним модулем штучного інтелекту (Neural Network Processing Unit);
  • корпус, виконаний з 3D-скла з найтоншими рамками, великий дисплей Huawei FullView і технологія HDR 10 для точної передачі яскравих насичених відтінків;
  • фірмова технологія швидкої зарядки Huawei SuperCharge (сертифікована TÜV) і акумулятор 4000 мА*год з інтелектуальною технологією керування витратами енергії;
  • нова подвійна камера Leica з об'єктивами SUMMILUX-H, з апертурою f/1,6 і функціями «розумної» фотографії, включно з технологією розпізнавання об'єктів і сцен у режимі реального часу і технологію розмиття фону, що працюють під управлінням штучного інтелекту;
  • повністю нова спрощена фірмова оболонка EMUI 8.0 на базі Android 8.0.

Нова мобільна обчислювальна архітектура зі штучним інтелектом для «розумного» досвіду роботи з мобільним пристроєм

Huawei Mate 10 і Huawei Mate 10 Pro — перші пристрої на основі нової платформи Kirin 970 зі штучним інтелектом, яка надає більш персоналізований досвід користування з поліпшеним часом відгуку. Система Kirin 970 виробляється за 10-нанометровою технологією на потужностях TSMC, а її конфігурація включає 8-ядерний процесор ARM Cortex CPU і 12-ядерний графічний процесор GPU Mali G72 нового покоління. Ще однією відмінною особливістю є інтегрований нейроморфний процесор (Neural Processing Unit, NPU), розроблений спеціально для мобільних пристроїв. Kirin 970 також має подвійний співпроцесор ISP.

Нейроморфний процесор NPU та інноваційна архітектура HiAI забезпечують на 25% більшу продуктивність і на 50% більшу енергоефективність при виконанні всіх завдань, пов'язаних з активацією штучного інтелекту, у порівнянні з чотирма ядрами Cortex-A73.

Пристрої Huawei Mate 10 — це ще й найшвидші у світі смартфони з підтримкою найвищих швидкостей LTE-передачі даних. Смартфони також підтримують дві SIM-карти у режимі 4G і подвійне підключення VoLTE.

Смартфони Huawei Mate забезпечують новий рівень взаємодії з користувачем, надаючи та обробляючи інформацію у реальному часі. Це стосується, зокрема, розпізнавання об'єктів або сцен у реальному часі при фотографуванні та технології автоперекладу, які працюють завдяки штучному інтелекту. Kirin 970 — це відкрита мобільна комп'ютерна обчислювальна платформа для третіх сторін-розробників для створення нових творчих додатків на базі ШІ.

Просунутий дизайн: новий рівень елегантності та комфорту

Пристрої мають абсолютно новий дисплей Huawei FullView. Huawei Mate 10 оснащений приголомшливим 5,9-дюймовим 16:9 екраном з надтонкими рамками і технологією HDR 10 для передачі насичених кольорів. 6-дюймовий Huawei Mate 10 Pro має 18:9 OLED-дисплей, HDR 10 для перегляду відео у динамічному режимі і відмінне співвідношення габаритів дисплея і корпусу.

Корпус пристрою виконаний з 3D-скла із симетрично вигнутими краями для зручності фіксації у долоні. На задню частину смартфонів нанесена смуга-світловідбивач, що виділяє фотомодуль з двох камер Leica.

Huawei Mate 10 Pro має стандарт захисту ІР67.

Подвійна камера Leica і функція керування зарядом батареї на основі штучного інтелекту, що відкриває нову еру використання смартфонів

Huawei продовжив співпрацю з Leica для розробки нової подвійної камери для Huawei Mate 10 і Huawei Mate 10 Pro. Смартфони оснащені 12-мегапіксельним RGB-сенсором + 20-мегапіксельним монохромним датчиком, оптичним стабілізатором зображення (OIS), мають подвійні об’єктиви с апертурою f/1,6, а також функцію розмиття фону і цифровий зум, що працюють під управлінням штучного інтелекту. Нові технології розпізнавання предметів і сцен у режимі реального часу, які також керуються штучним інтелектом, автоматично обирають потрібні налаштування камери на основі аналізу умов зйомки. Вдосконалений інтелектуальний цифровий зум з функцією розпізнавання руху, яка працює на базі технології штучного інтелекту, дозволяє робити зображення чіткішими і з високою різкістю.

Huawei Mate 10 і Huawei Mate 10 Pro оснащені 4000 мA*год батареєю з «розумною» системою керування витратами заряду акумулятора. Вона аналізує поведінку користувача та інтелектуально розподіляє ресурси для більш тривалого використання заряду акумулятора. Система також підтримує низьковольтну швидку зарядку 4,5В/ 5А, за якої пристрій заряджається від 1 до 20% за 10 хвилин і від 1 до 58% за 30 хвилин2. Крім того, Huawei SuperCharge - перша в світі технологія швидкої зарядки, яка отримала сертифікат безпеки швидкої зарядки TÜV, що гарантує безпечний повний цикл зарядки.

Huawei Mate 10 і Huawei Mate 10 Pro працюють під управлінням ОС Android 8.0 з новою фірмовою оболонкою EMUI 8.0. Функції включають AI Engine для широкого використання можливостей Kirin 970; перекладач зі ШІ для більш швидкого і точного інтерактивного перекладу і комфортного спілкування; функцію простої проекції для підключення нової серії Huawei Mate до великого екрану; підтримку «десктопного» інтерфейсу.

Нові аксесуари

Huawei також випустила три аксесуари для HUAWEI Mate 10: камеру EnVizion 360, повербанк SuperCharge і смарт-ваги Smart Scale.

  • Камера EnVizion 360 може знімати 5K фотографії та 360-градусні 2K відео з декількома режимами перегляду, щоб користувачі могли ділитися ними на своїх каналах в соціальних мережах.
  • Power Bank SuperCharge від Huawei підтримує швидкий заряд при низькій напрузі 4,5В / 5А.
  • Смарт-ваги Smart Scale можуть контролювати і аналізувати через мобільний додаток інформацію про здоров'я, наприклад, відсоток жирових відкладень і індекс маси тіла.

Ціни і вихід на ринок

Новий Huawei Mate 10 буде доступний з кінця жовтня у більш ніж 15 країнах світу, в тому числі у Мексиці, Іспанії та ОАЕ. Huawei Mate 10 Pro з'явиться у продажу з середини листопада у більш ніж двох десятках країн, у тому числі у Франції, Німеччині, Італії, Японії, Польщі, Таїланді та Великій Британії. Porsche Design Huawei Mate 10 також буде доступний з середини листопада.

Версія Об’єм пам’яті Ціна в Європі Доступність
Huawei Mate 10 64ГБ + 4ГБ €699 Кінець жовтня 2017 року
Huawei Mate 10 Pro 128ГБ + 6ГБ €799 Середина листопада 2017 року
Porsche Design Huawei Mate 10 256ГБ + 6ГБ €1395 Середина листопада 2017 року
comments powered by Disqus
 
Top