SpaceX здійснила успішний запуск ракети Falcon 9 (відео)

SpaceX здійснила успішний запуск ракети Falcon 9 (відео)

Компанія SpaceX вкотре випробувала ракету-носій Falcon 9. Апарат вже втретє стартував на мисі Канаверал (Флорида). Після польоту ракета успішно приземлилась на плавучій платформі в Атлантичному океані.

Після запуску Falcon 9 вивела на орбіту супутник EchoStar, який будуть використовувати дві компанії: Echostar та SES. супутник забезпечить мовлення контенту у високій роздільній здатності на території Північної Америки.  

Цей запуск – третій в історії компанії, коли здійснювався запуск ракети, що вже використовувалася. Ця ж ракета в лютому 2017 р. застосовувалася для доставки вантажу на МКС. До того ж, вперше за історію космічних польотів ракета здійснила повторний запуск за такий короткий час: з моменту попереднього запуску пройшло всього 3 дні. Надалі у SpaceX сподіваються скоротити інтервал між запусками ракети до 24 год.

За словами Мартіна Галлівела, директора SES, «багаторазові ракети відкриють нову еру космічних польотів та зроблять доступ до космосу більш ефективним з точки зору витрат». Також він відзначив, що SES отримує неабияку знижку, коли доставка супутника здійснюється використаною Falcon 9.

Джерело: Gizmodo

comments powered by Disqus
 
Top