Motorola представила новий Moto X4 та 360 camera mod на виставці «Mobile Revolution/Мобільна революція» у Києві

Motorola представила новий Moto X4 та 360 camera mod на виставці «Mobile Revolution/Мобільна революція» у Києві

На відкритті мультимедійної pop-up виставки «Mobile Revolution/Мобільна революція» у київському ЦУМі представили новинки Motorola в Україні: смартфон четвертого покоління легендарної серії X та 360 camera moto mod для лінійки Moto Z.

Виставка «Mobile Revolution/Мобільна революція» розповідає про еволюцію мобільних телефонів через історію розвитку легендарної Motorola. На ній представлені й інші новинки бренду в Україні.

Moto X4, як і попередні моделі серії, отримав останні напрацювання інженерів Motorola Mobility і вже завоював репутацію одного з найпросунутіших смартфонів свого класу. Він отримав захист від бруду та вологи – IP68. Бездоганну якість фото забезпечує комбінація двох камер (12-мегапікселів та 8-мегапікселів) і Dual Pixel autofocus. На особливу увагу заслуговують функція автоматичного визначення об'єктів та унікальне програмне забезпечення для обробки знімків. Фронтальна камера має 16-мегапікселів з режимами панорамного селфі та адаптації до слабкого освітлення. Бездротова звукова система дозволяє одночасно підключати до чотирьох пристроїв за допомогою Bluetooth®. Нова функція — Moto Key — допоможе отримати доступ до інформації, захищеної паролем, простим натисканням на сканер відбитків пальців.

Ще одна новинка — 360 сamera moto mod для лінійки модульних смартфонів Moto Z, завдяки якому на смартфон можна зняти інтерактивне 4К відео у форматі 360 із 3D звуком. Вдосконалене програмне забезпечення дозволяє швидко редагувати фото та відео, публікувати їх та здійснювати онлайн трансляції у форматі 360.

Крім новинок, відвідувачі «Mobile Revolution/Мобільна революція» зможуть доторкнутись до одного з перших мобільних телефонів, який прибув до Києва спеціально для виставки. А також роздивитись апарат, з якого у 1993 році Леонід Кравчук здійснив перший мобільний дзвінок в Україні. Експозиція наглядно демонструє шлях від кілограмового телефону до сучасного елегантного смартфона. Окремий блок виставки присвячений відображенню Motorola у поп-культурі, де можна побачити, як просунуті герої кінострічок, телесеріалів та комп’ютерних ігор користувались мобільними телефонами бренду.

Виставка працює з 6 по 27 жовтня, щоденно з 10:00 до 22:00 у ЦУМі, 5-й поверх, вул. Хрещатик, 38. Вхід безкоштовний. 

comments powered by Disqus
 
Top