Робототехніка для навчання та розваг на СЕЕ 2017

Робототехніка для навчання та розваг на СЕЕ 2017

Виставка електроніки та розваг СЕЕ 2017 на вихідних перетворилась на центр робототехніки. На експозиції було представлено низку стендів з роботами. Відвідувачі, серед яких і дорослі, і допитливі діти, мали змогу протестувати та погратися програмованими роботами популярних світових брендів Wоnder Workshop та Makeblock.

Молодших дітей неабияк зацікавили милі роботи Dash та Dot на стенді Wonder Workshop. Dash і Dot — маленькі роботи-друзі. Роботи в інтерактивному, розважальному форматі навчать дітей програмуванню за допомогою додатків на смартфон або планшет. Симпатичні роботи, схожі дещо на дроїда з «Зоряних воєн», оснащені спеціальними різноманітними датчиками та світлодіодами.

Діти залюбки брали участь в інтерактивних заходах стендів: взаємодіяли з роботами, грали у боулінг, програмували робота Dash стріляти з катапульти по заданих цілях.

Старші дітлахи та навіть дорослі охоче випробовували робототехніку виробника Makeblock. У рамках виставки бренд представити роботи-конструктори і STEM набори. Продукція компанії призначена для освоєння програмування з нуля. Окрім роботів-конструкторів, у наборах Makeblock електронні модулі, навчальні курси.

На стенді Makeblock відвідувачі протестували можливості неймовірних роботів, випробували одну з найпопулярніших моделей mBot і навіть влаштували міні-турнір зі своєрідного «робото-футболу». 

comments powered by Disqus
 
Top