У Києві пройде масштабна IT-конференція «Software Engineering-2017»

У Києві пройде масштабна IT-конференція «Software Engineering-2017»

27-29 жовтня, на «Арт-завод Платформа», відбудеться п'ята щорічна конференція з розробки програмного забезпечення та IT-підприємництва - «SE2017». Організатори події запевняють, що в цьому, ювілейному році, «SE» близька до того, щоб стати наймасштабнішою освітньою і практично подією в Україні за такими напрямками як: дизайн і розробка продуктів, управління ІТ-проектами, маркетинг і розвиток стартапів на українських і зарубіжних ринках.

Марія Прохорова, засновник і головний організатор «SE2017» і головний виконавчий директор «Innovations Development Lab» коментує: «Ми хочемо допомогти молодим компаніям мати той доступ до необхідних знань і нетворкінгу, який допоможе створити класні продукти і в цілому розвинути українську стартап-спільноту. В цьому році триденна програма складена з урахуванням збалансованої подачі інформації і складається з 18-ти тематичних потоків, дискусій, круглих столів, а також виступів понад 200 міжнародних і українських експертів. Ми дуже раді, що вже 5 років маємо можливість надихати талановитих людей».
Захід відвідають спікери топових компаній світу, щоб поділитися своїм досвідом: Ben Ginger - Interaction Designer в «Google» and «Apple»; Ніна Левчук - керівник маркетингових рішень «Google»;

Мартін Томас - колишній R & D і анімаційний дизайнер «Walt Disney»; Джонатан Молл - колишній голова науково-дослідницької команди в «IBM Big Data Venture»;

Вадим Кузьменко - Application Engineer / Data Scientist в «Oracle»; Влад Швець - Growth Marketer в Vectr in Taiwan; Юрій Мілютін - засновник «The8760»; Aga Deszczka - «Facebook» і багато інших цікавих людей.СЕО «Coworking Platforma» Рефаелі Юха, стверджує: «Ми впевнені, що наше ком'юніті має потужний потенціал і вплив для того, щоб зробити конференцію« SE »успішною та популярною. Ми - спільнота професіоналів, яка створює навколо себе все більше і більше широкі кола креативних людей, молодих і перспективних підприємців. І ця конференція - ще одне місце сили, здатне змінити бізнес-карту і стиль підприємництва в Україні».

Захід буде складатися з 6 сцен для лекцій: AI, MobileDev, Design, VR & Game, Cyber ​​Security, ProductDev, які, в свою чергу, діляться на 3 потоку кожна. Тематика лекційних блоків різноманітна: від блокчейнов до робототехніки, через 3D і віртуальну реальність. Окремий потік на всі три дні - Start-up stage, де в кінці кожного дня стартапи зможуть отримати конструктивний зворотний зв'язок.

Маркетинг-директор «Арт-завод Платформа» Соколов Сергій, так коментує партнерська участь в «SE»: «Coworking Platforma» - краще інноваційне ком'юніті в Україні. Всі зусилля команди спрямовані на розвиток бізнес-проектів і реалізацію творчих ідей, які вже зараз змінюють майбутнє України. Саме тому ми стаємо частиною команди найбільшої IT-конференції в Східній Європі, яка пройде в самому надихаючому місці Києва - на «Арт-Заводі Платформа».

Організатори конференції - спільнота «Inhacking». Завдання цієї спільноті - створено неформальний майданчик для співпраці і комунікації для всіх представників IT-галузі.

comments powered by Disqus
 
Top