Інноваційний та квітучий стенд LG на виставці CEE 2017

Інноваційний та квітучий стенд LG на виставці CEE 2017

Виставка CEE 2017 і на цей раз запам’яталась яскравим та оригінальним стендом світового виробника побутової техніки LG. У стильному міні-лабіринті були представлені останні новинки: OLED-телевізори, інверторні мікрохвильовки, холодильники та смартфони.

На великій квітучій стіні із живих рослин відвідувачі зустріли унікальні телевізори OLED 65G7V.

Телевізор із вражаючою якістю зображення у витонченому дизайні, завтовшки всього 2,57 мм. Працює на оновленій Smart TV платформі webOS3.5 з підтримкою Dolby Vision та Dolbу Atmos. У стійку телевізора вбудований високоякісний саундбар, що забезпечує відмінний рівень звучання без додаткових аудіокомпонентів.

Особливо вразила велика відеостіна на базі 55” дисплеїв LG 55VH7B з підвищеною яскравістю та системою Web OS.

Це відмінне рішення для бізнесу, адже такі панелі дозволяють створити відеостіни необмеженої роздільної здатності з єдиним зображенням.

Для геймерів була виділена ігрова зона, в якій професіонали у шутерах могли оцінити переваги високоякісних моніторів LG 27UD69.

Поєднання технології AMD FreeSync і 4K робить процес гри приголомшливим.

З побутової техніки запам’ятались мікрохвильові печі NeoChef із технологією Smart Inverter та технологією вугільного нагрівального елементу.

Вони оснащені LED-підсвіткою, мають більший внутрішній об’єм, антибактеріальне покриття. Інверторна технологія допомагає готувати їжу більш швидко та рівномірно.

Серед холодильників, що працюють на вже відомих лінійних інверторних компресорах, з’явилась новинка - InstaView Door-in-Door GC-Q247CABV із інноваційною функцією підсвічування холодильника Кnock-on.

Передня панель вироблена з дзеркального скла, яке стає прозорим, якщо по ньому постукати двічі. Це дозволяє перевіряти наявність продуктів, навіть не відкриваючи дверцята.

Все це та багато інших новинок були представлені на виставці CEE 2017.

comments powered by Disqus
 
Top