Мистецькі майстер-класи та ідеї для творчості на CEE 2017

Мистецькі майстер-класи та ідеї для творчості на CEE 2017

Виставка електроніки та розваг запрошує маленьких митців у дитячу ігрову зону КиївЕкспоПлази – саме тут знаходиться країна творчості, фантазії та креатива.

У виставковому центрі проводяться майстер-класи з творчості для дітей дошкільного віку. Ліплення допомагає не тільки розкрити фантазію, а й тренує важливі особистісні якості: посидючість, цілеспрямованість, творчість, вміння довести справу до кінця. Воно формує власний погляд і точку зору, зміцнює координацію, дрібну моторику, сприяє вираженню емоцій через позитивну діяльність. Найбільш «креативні» стенди виставки і, власне, новинки серед іграшок для творчості – fischerTiP та Becks Plastilin.

Німецька компанія fischer створює дитячі еконабори для творчості з 1998 року. Набори для творчості fischerTiP —кольорові палички-тіпси, вироблені із картопляного крохмалю із додаванням харчових барвників. На вигляд і на дотик вони схожі на солодкі кукурудзяні палички.

Продукція fischerTiP абсолютно безпечна для дітей, нешкідлива і на 100 % піддається біологічному розкладанню. З тіпсів дітлахи ліплять об’ємні фігурки, створюють малюнки та аплікації на папері.

Паличками можна малювати, а також розрізати їх, пресувати тощо.

Becks Plastilin ще один німецький бренд, який створює різноманітні види пластиліну для дітей, аніматорів, флористів. На стенді представлені: м’яке тісто для найменших, пластичний, яскравий восковий пластилін, неоновий, флуоресцентний і навіть такий, що плаває у воді!

Ліплення із пластиліну дає малюкам можливість моделювати світ і своє представлення про нього. Becks Plastilin швидко розминається, з нього легко формувати фігури та виправляти нерівності.

Особливо вразила серія leichtknette – цей вид пластиліну легкий, надзвичайно м'який і не тоне у воді! Уявіть собі, прямо під час водних процедур дитинка може ліпити качечок, водні лілії і бавитись з ними у воді.

Пластилін дуже якісний, м’який і податливий, не кришиться, не сохне на повітрі, не залишає жирних плям, а також легко з’єднується між собою, перетворюючись у бажані для дитини об’єкти. 

Завітайте на виставку CEE 2017 і переконайтесь у відмінній якості іграшок для творчості від європейського виробника!

comments powered by Disqus
 
Top