Вражаючі київські стартапи у робототехніці на виставці CEE 2017

Вражаючі київські стартапи у робототехніці на виставці CEE 2017

На світовому ринку робототехніки Україна поки що не займає помітного місця, але все ж дещо у нас виробляють. На виставці електроніки та розваг у ЕкспоПлазі представлено декілька стартапів у робототехніці, всі вони з Києва і ось чим вони цікаві.

1. Wow Ads

На сьогоднішній день, це єдина компанія в Україні, щ надає послуги з дронвертайзингу за допомогою новітніх технологій. Жвавий дрон хутко підійметься у повітря із LED-підсвіткою, щоб привітати близьку вам людину.

Напис, шрифт, колір - ви  обираєте самі відповідно до тематики.

Такий дрон може використовуватись в рекламі, на виставках – його головні особливості це: вау-ефект, спалах-ефект та мобільність.

2. Boteon

Молодий стартап із власним центром робототехніки, засновники якого власноруч будують роботів, пишуть ПО під них та ще й навчають дітлахів робототехніці. Boteon приїхав на виставку із трьома моделями роботів:

Розвідник-сапер

Універсальний робот, який може досліджувати грунт, пересуватись у важкодоступних місцях, підійматись сходами. Може розміновувати вибухонебезпечні пристрої, зберігаючи життя людині.

Марсохід-розвідник

Великий колісний програмований робот, який може пересуватись заданим маршрутом.

Вантажний робот

Робот для роботи на складі. Вироблений із металу, конструкція надійна, витримує великі навантаження.

3. inRobots

Стартап має власну школу робототехніки, 3d-технологій для дітей та дорослих. Кумедні роботи працюють на платформі Adruino, оснащені різноманітними датчиками, сенсорами руху, кольору.

Все це і багато більшого ви можете побачити сьогодні на виставці CEE 2017. Детальна інформація та квитки за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top