Стартапи від українських винахідників на виставці електроніки та розваг CEE

Стартапи від українських винахідників на виставці електроніки та розваг CEE

Виставка електроніки та розваг CEE – не просто місце презентації інноваційної техніки від провідних світових виробників, а й майданчик, де кожен може представити свій винахід. Хтозна, можливо, оригінальний стартап від українських студентів-технарів стане згодом відомий у всьому світі.

Інтерактивний рюкзак

Рюкзак з LED екраном. Дизайн рюкзака можна змінювати щодня, навіть щогодини. Зображення можна обирати з мобільного додатка, який розробили автори рюкзака, або ж створювати самостійно. До того ж, зображення можна змінювати на ходу. Прогуляйтеся парком і малюйте на смартфоні новий дизайн рюкзака. Покриття екрана водонепроникне. Тому з таким рюкзаком не страшно вирушити в екстремальну подорож у гори.

Навчальні конструктори

Вивчати практичну електроніку та інші закони фізики легко завдяки навчальним конструкторам. Набори допоможуть розуміти, як влаштовані електронні прилади. Набори будуть цікаві як дорослим, так і дітям. Конструктори особливо будуть корисні на уроках фізики в школі під час проведення експериментів. У кожному наборі навчальний посібник.

3D принтери українського виробництва

Використовуйте пластик як витратний матеріал і створюйте неймовірні конструкції для різноманітних потреб: дизайну, технологій тощо. До того ж, увесь процес створення надрукованої моделі можна побачити від початку до кінця, адже корпус принтера зі скляними стінками. Видовище друку дійсно захопливе.

Розумна система моніторингу

Унікальна система спостереження за об’єктом. Програмовані датчики у 30-х контролерах дуже оперативно реагують на зміну різних показників: температури, вологості, освітлення, рівень вуглекислого газу в повітрі тощо. Отримані дані в режимі реального часу транслюються на комп’ютер. Така система корисна для моніторингу середовища, де навіть найменша зміна температури може бути критичною. 

comments powered by Disqus
 
Top