Нове на виставці CEE 2017: 5 брендів дитячих дерев'яних іграшок

Нове на виставці CEE 2017: 5 брендів дитячих дерев'яних іграшок

На виставці електроніки та розваг, що у Київській ЕкспоПлазі, представлений екологічний світ дерев’яних іграшок. Саме зараз у вас є чудова нагода ознайомитись із провідними брендами у виробництві розвиваючих іграшок для малюків.

Тут представлені такі європейські бренди, як: goki, nic, heimess, wonder world, oribel – всі вони є синонімами високої якості та користі для розвитку дітей.

Якість обробки дерева – бездоганне; фарби, які використовуються у виробництві іграшок – нетоксичні, яскраві, але приємні для ока.

У дитячій ігровій зоні безліч кутків, де з радістю бавляться дітлахи. Вони складають пазли, забивають кульки у сортер, будують кулькову дорогу.

На яскравих жовтих доріжках малюки змагаються на швидкість, катаючись на толокарах та педальних авто. Дитячий транспорт відрізняється оригінальним дизайном, надійною конструкцією та комфортом в управлінні.

Дівчатка із захопленням розглядають лялькові будиночки - комплекти відрізняються дизайном, багатим оснащенням, різноманіттям персонажів.

А біля стенду із музичними інструментами особливо велика активність – малюки охоче випробовують барабани, ксилофони, маракаси і бубони.

Дитячі іграшки із дерева – теплі, екологічні, міцні та довговічні.

Завітайте на виставку CEE 2017 разом із малюками або племінниками, детальна інформація про виставку та квитки за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top