Чудо техніки: ТОП 5 дивовжних ґаджетів на виставці електроніки у Києві

Чудо техніки: ТОП 5 дивовжних ґаджетів на виставці електроніки у Києві

Фантастичні фільми та книжки мають одну особливість: нерідко трапляється так, що вигадка стає реальністю. Девайси, які жили у фантазії авторів, тепер стають реальними багатофункціональними, прикладними пристроями для щоденних потреб.

Виставка електроніки та розваг СЕЕ 2017 вразить усіх відвідувачів різномаїттям унікальних девайсів, в існування яких було складно повірити декілька років тому. Серед найбільш незвичайних екземплярів на експозиції:

1. Кулінарний 3D принтер

Смачні тістечка і пундики тепер можна не готувати, а …друкувати. Кулінарний 3D принтер тайванського бренду XYZprinting втілить задуми любителів потішити рідних різноманітними пундиками, а також задовольнить потреби невеликої кондитерської. Використовуйте тісто та крем як витратний матеріал. «Рецепти» для друку можна обирати зі спеціальної програми XYZprinting.

2. Підводний дрон

Революційний дрон PowerRay, немов справжній батискаф досліджує підводний світ. PowerRay може занурюватися на глибину до 30 метрів. Система гідролокатора виявляє рибу з точністю до 10 сантиметрів. Через Wi-Fi дрон здійснює передачу зображень і даних на смартфон власника на відстані до 80 метрів.

3.Робот-пилосос

Новинка Samsung , яка точно потішить тих, хто не надто любить гаяти час на нудне прибирання – роботизований пилосос, який без проблем прибере пил та дрібне сміття навіть у важкодоступних місцях: прибере під диваном і дістане до всіх забруднених кутків. Керувати пристроєм можна зі смартфона або за допомогою пульта. Старт продажів оновленої моделі роботизованих пилососів планують на 2018 рік.

4. VR окуляри

Перенестись у інший світ тепер можливо. Випробувавши окуляри віртуальної реальності  Gear VR Samsung, ви поринете у захопливий світ 4D, зможете прокататись на американських гірках, здійснити тур Амазонкою або вирушити у космічну подорож. Видовищні ігри та незабутні враження з окулярами віртуальної реальності – гарантовані.

5. Дуже розумна коала

Smart Coala – унікальний гаджет у вигляді інтерактивної книги та розумної ручки. Пристрій від українських розробників зацікавить дітей і сподобається батькам.  Ручка, немов чарівна паличка, озвучує ілюстрацію книжки, що є в комплекті. Інтерактивний набір призначений для діток. Smart Coala – крок до інноваційної освіти, гаджет, з яким діти легко освоять перші фрази іноземною мовою.

comments powered by Disqus
 
Top