Унікальна інтерактивна книга для вивчення мов Smart Koala на виставці CEE 2017

Унікальна інтерактивна книга для вивчення мов Smart Koala на виставці CEE 2017

Чи могли ви коли-небудь уявити книгу, яка б самостійно у цікавій та простій формі навчала б вашу дитину англійській мові? Український стартап Smart Koala представила неймовірну інтерактивну книгу для дітей на масштабній виставці електроніки та розваг CEE 2017.

Цього року на виставці велика увага приділена дитячим іграшкам і товарам для всебічного розвитку найменших. Унікальна інтерактивна книга Smart Koala від вітчизняного виробника зібрала навколо себе не тільки малюків, а і багато турботливих батьків.

Про ідею створення, принцип роботи та майбутні плани розповів Богдан Паламарчук, засновник молодого проекту Smart Koala. Основна ідея розумного набору – привити любов до навчання. Засновник проекту впевнений, що, якщо малеча змалку зрозуміє, що вивчати мови це весело та цікаво, то їм буде легше вивчати мови у майбутньому.

У набір входить книга «Набір 200 базових слів» та ручка – такі, здавалось, прості предмети стануть кращими друзями дітлахів у вивчені мов. Ручка сумісна із усіма наявними та майбутніми книжками Коала.

Богдан розповів, що з цим унікальним набором дитина легко вивчить 200 базових слів, прослухає понад 500 фраз, пройде 20 яскравих сцен з життя та 50 ігор на пам'ять та логіку. Весь матеріал озвучено носіями мови – англійська, українська, російська і, до того ж, відомими українськими акторами та артистами.

Ручка дійсно чарівна – достатньо навести нею на предмети/літері, зображені у книзі – і вона одразу ж відтворить звуки на папері. Це може бути літера, назва предмету, фраза від героя картини.

Як працює чарівна ручка?

Богдан Паламарчук розповів нам про принцип роботи розумної «вказівки». В ручку вбудована CMOS-камера, яка ідентифікує унікальний колір певної області у книзі. Під цим кольором знаходяться невидимі коди, які передають інформацію у ручку, яка потім відтворює звук через динамік.

Ручка дуже проста в управлінні, абсолютно безпечна, гучність динаміку регулюється. Про все це свідчить захопливі малюки та посмішки на їх обличчях.

Приходьте на виставку CEE 2017, протестуйте інтерактивний набір і переконайтесь у його ефективності! Детальна інформація і квитки тут.

comments powered by Disqus
 
Top