Samsung The Frame: оригінальне дизайнерське рішення для дому

Samsung The Frame: оригінальне дизайнерське рішення для дому

Одна з новинок 2017 року компанії Samsung – телевізор The Frame. Модель, презентована на одній із найбільших виставок електроніки у світі – IFA, відтепер в Україні.

Протестувати телевізор The Frame можна на виставці електроніки та розваг CEE, що відбувається впродовж 7-8 жовтня у Києві.

Головна особливість моделі The Frame – неповторний дизайн у стилі класичної картини: дисплей обрамлений дерев’яними рамками. Колір рамки можна обрати відповідно до інтер’єру кімнати: білий, бежевий або коричневий. Унікальна конструкція кріплення майже не залишає місця між телевізором та стіною. Рамка створює не тільке креативне оформлення дому, а й затишок.

Вимкнутий телевізор може працювати в режимі «картини»: на 4К екрані відображатиметься слайд-шоу із оцифрованих живописних картин.

Samsung пропонує покупцям телевізор The Frame у двох розмірах: діагоналлю 55 та 65 дюйма. The Frame оснащений 4К екраном, датчиком руху і освітлення. Телевізор аналізує освітлення у кімнаті і відповідно до нього адаптує яскравість вихідного зображення. Спеціальні сенсори реагують на рух у кімнаті; телевізор сам вимикається, якщо в кімнаті нікого немає. 

comments powered by Disqus
 
Top