Wargaming запрошує на AR-екскурсію по танку часів Другої світової війни

Wargaming запрошує на AR-екскурсію по танку часів Другої світової війни

Ігровий партнер виставки електроніки та розваг CEE 2017 - компанія Wargaming запрошує усіх бажаючих на унікальну екскурсію по військовому танку у режимі доповненої реальності. 7 та 8 жовтня у КиївЕкспоПлаза ви матимете змогу побачити минуле із технологіями майбутнього.

Творці легендарного танкового шутера World of Tanks та військово-морського екшена World of Warships приїхали на цьогорічну виставку CEE із унікальною програмою. У спеціальній ігровій зоні компанія проводить змагання серед геймерів, про популярність чемпіонату свідчить величезна черга ще з самого ранку.

В іншій зоні, що поруч, Wargaming встановили платформу, на якій відвідувачі виставки мають змогу подивитись на модель танка «Штурмтигр» у режимі AR.

Побачити військову машину у повний розмір можна двома способами:

1. Завантажити додаток «Tank 100»

Завантаживши додаток на планшет Lenovo, просто наведіть гаджет перед собою, знаходячись на ігровій платформі. На екрані вашого планшету ви побачите модель танка у найдрібніших деталях.

2. Окуляри доповненої реальності

Побачити більше і відчути себе поряд з гігантом військової техніки можна вдягнувши AR-окуляри від Microsoft Hololens.

Видовище дійсно перехоплює подих – оточуючі бачать вас на порожній платформі, але ви бачите набагато більше – це унікальні відчуття.

Відвідувачі бачать як танк їде, стріляє, розміщення військових всередині, конструкцію в деталях.

Приходьте на виставку електроніки та розваг CEE 2017 і поверніться у минуле із технологіями майбутнього!

comments powered by Disqus
 
Top