Занурення у віртуальну реальність: порівняння VR окулярів на виставці CEE 2017

Занурення у віртуальну реальність: порівняння VR окулярів на виставці CEE 2017

Масштабна виставка електроніки та розваг у Києві розпочалась, все більше і більше відвідувачів затримуються біля стендів із фантастичними шоломами віртуальної реальності. Порівняймо найзатребуваніші серед них.

VR шоломи від Samsung та PlayStation вже встигли зарекомендувати себе з позитивного боку. Gear VR – пристрій досить доступний по ціновій категорії, простий в експлуатації, сумісний із флагманами Galaxy, а отже – якість зображення буде залежати від вашого смартфона.


PlayStation VR – зручний шолом, оснащений 5,7” OLED екраном із точністю передачі зображення у 120 Гц. За допомогою вбудованих датчиків, а також різноманітних контролерів руху, камери, динаміків ви ще глибше зануритесь у гру.


А от HTC VIVE – це нове ім’я у віртуальному світі, переваги якого відчують навіть найвибагливіші користувачі.

Ось порівняння головних характеристик гаджетів майбутнього:

  Samsung Gear VR PlayStation VR HTC VIVE
Вага (г) 345 (без смартфона) 610  555
Сумісність флагмани Galaxy PS4 / PS4 Pro автономно
Тип підключення Смартфон  дротовий  автономно
Кут огляду (номінально) 101°  100°  110°
Роздільна здатність дисплею в залежності від смартфону 1920 x 1080 2160x1200
Датчики акселерометр, гіроскоп,
наближення 
гіроскоп, акселерометр гіроскоп, акселерометр,
лазерний датчик
Контролери руху так, бездротовий  так, бездротові

багатофункціональні трекпади

 

Тож, як бачимо, HTC та Valve, об’єднавшись, створили дійсно якісний продукт. Революційний автономний шолом віртуальної реальності, який не вимагає підключення до смартфона або комп’ютера, легкий та зручний, із високоякісним дисплеєм – це саме те, що підкорить серце найпристраснішого геймера!

 

Повноцінний пристрій, здатний самостійно забезпечити вам занурення в альтернативний всесвіт. Він побудований на 64-бітному 4-ядерному процесорі Actions V700, оснащений 2 ГБ ОЗУ, 16 Гб вбудованої пам'яті і 5,5-дюймовим екраном з роздільним FullHD дозволом. Працює шолом під управлінням ОС Android. Батареї на 4000 мАг вистачить для повноцінної віртуальної подорожі світом.

Протестувати ці та інші новинки електроніки та розваг ви можете завітавши на виставку CEE 2017. Детальна інформація та квитки тут.

 

comments powered by Disqus
 
Top