Чому на виставку CEE 2017 треба вирушити всією сім’єю?

Чому на виставку CEE 2017 треба вирушити всією сім’єю?

CEE 2017 – виставка електроніки та розваг абсолютно для всіх, кожен знайде для себе щось цікаве, а деякі стенди передбачають групову участь. Техніка, транспорт, роботи, ігрові змагання, семінари та безтурботне проведення часу – все це і набагато більше очікує вас на виставці у КиївЕкспоПлаза.

Що сподобається чоловікам?

Звичайно ж автомобілі. На виставці представлені новинки від Renault, Citroën, Skoda, Volkswagen. На стендах автокомпаній ви зможете поставити питання спеціалістам, оглянути моделі як ззовні, так і у салоні.

Інструменти. Справжні чоловіки обирають якісні багатофункціональні інструменти та матеріали для будівництва відомих європейських брендів “Topex” і “Neo tools”.

Що зацікавить жінок?

Жінки – це краса, саме тому на стенді бренду Remington дівчата з радістю зроблять вам зачіску, яка підкреслить ваш образ. Керамічне покриття стайлерів Remington містить мигдалеву олію та кератин. Ви отримаєте салонний результат, який триватиме протягом усього дня!

Цікавинки для найменших

Провідні європейські бренди дитячих іграшок розташувались у 3 павільйоні. Приходьте сюди з малюками і переконайтесь у якості, екологічності та естетичності сучасних дитячих іграшок. Натуральне дерево, нетоксичні фарби, безпечна пластмаса, приємні на дотик матеріали – усі іграшки вироблені з любов’ю та турботою про малюків.

Ну а що можна зробити разом?

Сфотографуватись у фотозоні

На усій території виставки ви знайдете різноманітні фотозони від провідних світових брендів. Тематичні зони відрізняються яскравістю, шаленими ефектами, оригінальними інсталяціями – ви неодмінно захочете сфотографуватись у кожній!

Зробити кулінарну паузу

Влаштуйте собі маленьку перерву: випийте запашну каву від Beko або DeLonghi, скуштуйте фруктово-овочеве смузі, яке приготують вам дівчата з Sencor або прийміть участь у кулінарних майстер-класах на стендах Beko або Electrolux. 

Це далеко не все, що очікує вас на масштабній виставці електроніки та розваг в Україні CEE 2017. Детальна інформація і квитки тут.

comments powered by Disqus
 
Top