Вихідні у Києві: тестуємо гіроборди, освоюємо піруети

Вихідні у Києві: тестуємо гіроборди, освоюємо піруети

Дощові дні не дають змоги провести активно час на вулиці. Однак усе ж є можливість не згаяти осінні дні вдома: гайда в Київську «Експоплазу» тестити новітні пристрої.

У рамках виставки електроніки та розваг СЕЕ 2017 кожен охочий має змогу випробувати популярні тепер гаджети, серед яких гіроборди, гіроскутери, електросамокати та ін. Безсумнівно, кожен знайде пристрій, що задовольнить усі потреби та побажання.

Випробувати транспортні засоби можна на стенді компанії Segway, яка має вигляд справжньої доріжки для катання. Численні повороти на доріжці дадуть змогу вдосконалити навички «водіння», граційно виконувати піруети. Та запевніться, що не порушуєте правил дорожнього руху, щоб мимоволі не зіткнутися з іншими гіробордистами.

Для тестування доступні такі моделі: гіроскутер Ninebot miniPRO, заряду якого вистачить на 30 км шляху, електросамокат Ninebot  Kickscooter ES1, пристрій, з якими можна розігнатися до 20 км/год, моноколесо Ninebot One E+ – стильний транспорт, що подарує швидку та динамічну їзду зі швидкістю до 22 км/год та ін.

Також тестуйте гіроборди 2Е – яскраві девайси, на яких можна не лише їздити, а й стрибати!

Тож випробовуйте гіроскутери, гіроборди, моноколеса і самі пересвідчитесь, що це не лише девайси для розваг, а й супер зручний персональний транспорт ХХІ століття.

comments powered by Disqus
 
Top