Виставка CEE 2017 у Києві: де шукати віртуальну реальність?

Виставка CEE 2017 у Києві: де шукати віртуальну реальність?

Пориньте у світ віртуальної та доповненої реальності на масштабній виставці електроніки та розваг, яка відбудеться 7-8 жовтня у Київській Експоплазі у 2 та 3 павільйонах.

Ще ніколи в історії сучасних технологій межа між фізичними та віртуальними світами не була настільки тонкою. Тема майбутнього AR та VR пристроїв викликає багато суперечок, але все ж інтерес споживачів до віртуальної реальності надзвичайно живий.

Саме тому на масштабній виставці електроніки та розваг CEE 2017 світові лідери у виробництві техніки представлять свої VR гаджети, у кожному павільйоні ви знайдете стенди провідних брендів: Playstation, Samsung, HTC, Feel VR, Acer, а відвідувачі зможуть оцінити переваги технологій майбутнього.

Окрім тестування шоломів і окулярів віртуальної реальності, ви зможете детально розглянути модель військового танка, засновану на технології доповненої реальності. Такий подарунок підготував ігровий партнер – компанія Wargaming.  

Приходьте та відчуйте, як навколишній світ нахиляється, стоїть або рухається разом із вами. Приголомшлива чіткість зображення одразу ж перенесе вас у альтернативні світи, а додаткові контролери руху або геймпади дозволять повноцінно зануритись у VR, посилять емоції та враження!

Віртуальна і доповнена реальність - це дійсно вражаюче і захоплююче, приходьте і переконайтесь в цьому!

comments powered by Disqus
 
Top