Що зробити на виставці електроніки та розваг: ТОП 5 ідей

Що зробити на виставці електроніки та розваг: ТОП 5 ідей

7-8 жовтня у Київській «Експоплазі» відбуватиметься найбільша виставка електроніки в Україні. Експозиція вразить усіх: і дорослих і малих. Кожен відвідувач неодмінно знайде цікаві для себе продукти, інноваційні ґаджети, що подарують море вражень і приємних емоцій.

Пропонуємо ТОП 5 ідей, як цікаво провести час на виставці електроніки та розваг СЕЕ 2017.

1. Покататись на гіроскутері

Стенди з електротранспортом – не просто місце презентації нових засобів для пересування містом, а справжні доріжки для катання, де кожен може протестувати транспортний пристрій: гіроскутер чи гіроборд, а також моноколесо. Протестуйте одну з найпопулярніших моделей Ninebot by Segway, а також гіроскутери 2Е. Вправляйтесь у майстерності та виконанні дивовижних піруетів на моноколесі Segway.

2. Створити 3D шедевр

Намалювати тривимірну іграшку, прикрасу чи навіть чохол для телефону. Тепер це можливо з 3D пристроями: принтером та ручкою. Протестуйте 3D ручку та створіть власноруч унікальний витвір, приємну дрібничку. Освоюйте нове хобі, оцініть якість 3D друку та застосовуйте новітні технології у повсякденності: для дизайну та проектування.

3. Поринути у віртуальну реальність

Вирушайте у захопливу 4D подорож, покатайтесь на американських гірках, детально огляньте модель танка часів Другої світової війни. На CEE ви зможете оцінити усю міць сучасних, надпотужних гарнітур віртуальної реальності. Також у вас буде нагода пограти в улюблені багатьма ігри.

4. Потоваришувати з роботом

На СЕЕ 2017 ви знайдете неймовірну роботетхніку. Інноваційні суперрозумні роботи схожі на персонажів із фантастичних фільмів. Вражені будуть усі: і діти, і дорослі. Запрограмуйте робота і змусьте його виконувати ваші вказівки. Шукайте стенди Makeblock та Wonder Workshop.

5. Зробити фото

Знімайте неповторні світлини на пам’ять біля видовищних фотозон. Зробіть селфі на фоні унікальної панорами, сфотографуйтесь із роботом і навіть популярною співачкою. Цікаво? Відвідайте стенд Huawei.

До того ж, відвідувачі матимуть нагоду взяти участь у численних конкурсах та вікторинах, отримати подарунки. Також пропонуємо відвідати семінари: слухайте професійних спікерів, черпайте ідеї для персонального розвитку.

 

comments powered by Disqus
 
Top