«Samsung Electronics Україна» повідомляє про старт продажів флагманського смартфона Galaxy Note 8

«Samsung Electronics Україна» повідомляє про старт продажів флагманського смартфона Galaxy Note 8

Відвідувачі заходу оцінили новий безрамковий дисплей, передову камеру і поліпшене електронне перо смартфона.

Samsung Electronics розпочала продаж флагманського смартфона Galaxy Note 8 на території України. Офіційний старт відбувся 29 вересня, проведено три великих івента: в новому інтерактивному просторі Galaxy Studio в ТРЦ Gulliver і у брендових магазинах Samsung за адресою Хрещатик, 44 і Московський проспект, 21. Ціна смартфона з 64 ГБ вбудованої пам'яті - 29 999 гривень.

«Новий Galaxy Note 8 - ковток свіжого повітря в світі технологій», - говорить Антон Степанюк, керівник департаменту маркетингових комунікацій мобільних пристроїв компанії «Samsung Electronics Україна». "Смартфон поєднує передовий Super AMOLED дисплей без бічних рамок, просунуту подвійну камеру з оптичною оптимізацією в кожному об'єктиві і поліпшене електронне перо S Pen - такого в індустрії ще не було. Можливості Galaxy Note 8 дозволяють користувачам створювати неймовірне на екрані смартфона».

Учасники івентів оцінили нововведення смартфона: вони надихнулись надійним захистом сканера райдужної оболонки ока і протестували новий режим портретної зйомки з регулюванням "розмитості" фону. Також організатори порадували гостей конкурсами для закріплення знань особливостей Galaxy Note 8. Серед відвідувачів були розіграні телефонні гарнітури Level U Flex, цінні призи та сувеніри. За результатами трьох розіграшів в Galaxy Studio були визначені володарі нового флагмана Samsung Galaxy Note 8.

Смартфон отримав 6,3-дюймовий дисплей для комфортного перегляду контенту і роботи з документами. Велика діагональ дозволяє отримувати інформацію без необхідності перегортати сторінки.

Інженери Samsung Electronics оновили S Pen. Тепер електронне перо розпізнає 4096 рівнів натискань, фіксує замітки на заблокованому екрані, зберігає довгі статті і додає коментарі до зображень. Також користувачі можуть створювати GIF-файли з власної колекції зображень і обмінюватися анімованими повідомленнями від руки.

Подвійна 12-мегапіксельна камера отримала функцію оптичної стабілізації зображення в обох об'єктивах. Завдяки цьому фотографії виходять чіткими навіть в умовах поганої освітленості. Для знімків здалеку є подвійний оптичний зум без втрати якості.

Galaxy Note 8 розпізнає райдужну оболонку ока власника для безпеки особистих даних і підтримує док-станцію Samsung DeX, яка перетворює смартфон в повноцінний комп'ютер.

Продуктивність підвищує Bixby. Голосовий помічник розуміє одну або кілька команд одночасно: смартфон може активувати режим «Не турбувати», встановити будильник на потрібний час і включити фільтр синього відтінку на екрані після побажання "надобраніч".

 

comments powered by Disqus
 
Top