Honda представила новеньке портативне джерело енергії

Honda представила новеньке портативне джерело енергії

Пристрій із назвою Lib-AID E500 - своєрідний «повербанк», який можна брати з собою і використовувати у будь-яких життєвих ситуаціях. Він живитиме енергією навіть ті пристрої, які зазвичай працюють від електромережі.

Розміри акумулятора 266х182х248 мм, вага 5,3 кг – приблизно як і у автомобільного акумулятора, а це забагато для того, щоб носити з собою довгий час. Але у такого немаленького джерела енергії є і плюси. Наприклад, за допомогою E500 ви зможете чотири рази зарядити ваш ноутбук у разі екстреної ситуації.


E500 стане вашим кращим другом під час походів у ліс, на пікнік, на рибалку, або ж на дачі, коли у непогоду відсутня електрика.


Пристрій може заряджатись від електромережі, або від автомобільного акумулятора (12 В). Lib-AID E500 має два USB-порти та дві розетки (100 В), які забезпечуватимуть 500 Вт потужності в загальному.


Технологія, яка була використана у виробництві Lib-AID E500, вперше була застосована у Power Exporter 9000 – пристрої, створеному для живлення побутової техніки від автомобіля.


Коли все інше безсильне, вони забезпечуватимуть енергією, щоб зберегти домашнє вогнище.


Ці обидва пристрої використовують оригінальний інвертор синусоїда від Honda, а тому акумулятор забезпечуватиме високоякісною електроенергією, еквівалентну електроенергії в побутовій мережі.

Honda відома всім нам як велика японська автокомпанія, але вона ще й створює портативні генератори, що вірно служать по всьому світу вже більше 50 років. Новинки від Honda ви зможете переглянути на масштабній виставці електроніки та розваг в Україні CEE 2017. Детальна інформація і продаж квитків на erc.ua/cee

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top