11 трюків iOS 11

11 трюків iOS 11

Одинадцята версія мобільної операційної системи Apple стала важливим оновленням для iPhone та iPad. iOS 11 стала значно кращою – ось головні 11 фішок «яблучної» операційної системи.

1. Повідомте контактам, коли ви за кермом
Відтепер режим «Не турбувати» увімкнеться автоматично, коли гаджет виявить, що ви у дорозі. А контакти отримують повідомлення, що ви за кермом авто. Додаток і текст автоповідомлень можна налаштовувати.
2. Мандруйте містами у доповненій реальності
Прогуляйтесь містом, не виходячи з дому і не завантажуючи сторонні додатки. Новий додаток Flyover для мап Apple Maps дозволить здійснити віртуальних тур по всьому світу у своїй квартирі.


3. Надрукуйте команду до Siri
Окрім голосу, команди Siri можна віддавати і з клавіатури. Відтепер користувачі можуть надрукувати повідомлення віртуальному асистенту. Але перевіряйте режим запитів, адже у даному випадку Siri не сприйматиме голосові запити.
4. Налаштування пункту управління
Оновлений пункт управління відтепер займає весь екран і дозволяє користувачу самостійно обрати, які елементи будуть відображатись і впорядкувати їх за власним розсудом.


5. Підпишіться на Apple Music
Музичний сервіс Apple Music став більш соціальним. Створіть власний профіль та діліться з друзями своїми плейлістами.
6. Звільніть місце на гаджетах
У налаштуваннях iPhone та iPad з’явилась опція «оптимізації файлів» для зменшення місця на дисковому простору. Наприклад, оригінал зображень автоматично зберігатиметься на iCloud, тоді як у телефоні будуть оптимізовані фото.


7. Зручна клавіатура
У новій версії ОС набор тексту однією рукою став більш оптимізованим. Клавіатура здатна «стискатись» до розмірів, зручних для набору правою/лівою рукою.
8. Скріншоти із помітками
Робити знімки екрану стало значно приємніше: після того, як ви зробили скріншот, його мініатюра з’явиться у куті гаджету. Якщо натиснути на неї – скріншот можна відредагувати, зробити напис на ньому.


9. Live Photo
iOS11 позичила деякі ідеї у Instagram та Snapchat, дозволяючи вам редагувати Live Photo. Міні-відео можна зациклити або створити «бумеранг».
10. Сканер документів
Відтепер у вас є можливість сканувати будь-які документи.


11. Перемикач панелі Dock для iPad
Одне з найбільших оновлень у iOS 11. У планшетах iPad з’явився зручний засіб доступу до програм та додатків - панель Dock в стилі iMac.

Джерело: Newatlas

comments powered by Disqus
 
Top