Пристрій «Pi» із бездротовим з’єднанням заряджає декілька гаджетів одночасно

Пристрій «Pi» із бездротовим з’єднанням заряджає декілька гаджетів одночасно

Випускники Массачусетського технологічного інституту створили дійсно бездротову зарядку. Вона може живити декілька гаджетів iPhone або смартфонів на ОС Android одночасно. Pi відрізняється від бездротового зарядного пристрою із стандартом Qi, де смартфон, як ніяк, але поєднаний із зарядкою.

Pi має вигляд конусоподібної базової станції, яка може бути розташована на кухонному столі або на тумбочці у спальні. З Pi можна одночасно заряджати декілька пристроїв iPhone або смартфонів на базі Android. До 4-х пристроїв будуть живитись максимальною потужністю 10 Вт, за більшою кількістю гаджетів – швидкість буде менша.

Pi використовує електромагнітну технологію заряджання – резонансну індукцію, ту саме техніку, що і у Qi, адже безпечність її енергії вже була доведена.

«Створення технології Pi вимагало вирішення однієї з найскладніших математичних проблем електромагнітної індукції, саме тому ніхто цього раніше не робив», - сказав Джон Макдональд, один із винахідників технології. «Енергія – останній рубіж у дійсно бездротовому світі».

«Магнітне поле – кращий спосіб передачі енергії на портативну електроніку», - сказав Ліксін Ші, співзасновник та керівник проекту Pi. «Найскладніше було розібратись, як зробити електромагнітну зарядку гнучким, багатофункціональним пристроєм і розширити його корисний діапазон. Це зайняло більше року, щоб досягти мети».

Джерело: Digital Trends, Pi

comments powered by Disqus
 
Top