Iphone X vs Samsung Galaxy S8: попереднє порівняння

Iphone X vs Samsung Galaxy S8: попереднє порівняння

Власники найпопулярніших флагманів у світі не втомлюються сперечатися про те, який смартфон кращий – Iphone чи Galaxy. Якщо Samsung Galaxy S8, офіційний реліз якого відбувся на початку року, вже встиг продемонструвати всю міць, деякі деталі щойно анонсованого Iphone X все ж лишаються засекречені.

Далі спробуємо порівняти два флагмани. Однак відповіді на питання «що краще?» очікувати не варто. Принаймні, до листопада, коли Apple розсекретить усі технічні характеристики «десятки».

Розмір, вага

Новий iPhone дещо коротший і тонший, ніж «гелексі», однак трохи ширший і важчий. Розміри дисплеїв X та S8 збігаються; Galaxy S8+ має більший дисплей – 6,2 дюйма.

Дисплей

У категорії «роздільна здатність» перемагає Galaxy  з показником 2960x1440 зі щільністю 570 і 529 пікселів на дюйм (у S8  та S8 + відповідно) проти «айфонівських» 2436х1125 з 458 пікселями. Для Iphone X використали OLED-дисплей, який повинен забезпечувати глибші чорні та яскраві кольори. Super AMOLED – фірмова назва OLED-дисплеїв компанії Samsung. Екрани обох флагманів розтягуються на весь корпус. Характерна відмінність «гелексі» – вигнутий екран.

Корпус

Корпус Iphone X зі скла; однак, на відміну від попередніх «скляних» поколінь, цього разу – це не суто дизайнерське рішення. Спеціальний корпус дає змогу взаємодіяти з бездротовою зарядкою. Корпус Galaxy S8 скляний, з алюмінієвими рамками.

Водонепроникність

Показник IP67 означає, що iPhone X – абсолютно пилонепроникний і здатен витримувати занурення у воду на глибину 1 м протягом 30 хвилин. Galaxy S8 із показником IP68 теоретично витримає півгодинне занурення на глибину 1,5 м.

Кнопка «додому»

Обидва флагмани позбулися фізичних кнопок. Натомість у Samsung – віртуальна кнопка на екрані, а в Iphone повернутись «додому» можна через свайп по екрану вгору.

Датчик відбитків пальців

Samsung перемістив цей сенсор на задню панель. Apple повністю скасував цю функцію, натомість -  розблокування пристрою через розпізнавання обличчя.

Розпізнавання обличчя

Apple позиціонує «Face ID» як ключову точку продажу iPhone X. Galaxy S8 і S8 + також можуть бути розблоковані за допомогою швидкого сканування обличчя. Однак техніка Apple, схоже, більш розвинена, адже зможе здійснювати повне 3D-сканування, в той час як систему Samsung можна обдурити, приміром, фотографією.

Процесор

Телефони Galaxy оснащені найновішими та найпопулярнішими процесорами Snapdragon Qualcomm, в той час як iPhone X (разом із 8 і 8 Plus) використовують найновіший чіп Apple, який називається A11 Bionic. Вперше A11 має інтегрований графічний процесор, розроблений для покращення ігрової графіки та автоматичного навчання.

Пам'ять

Обидва телефони оснащені 64 Гб простору. До того ж, планується версія iPhone з 256 Гб. «гелексі», традиційно, підтримує MicroSD. Оперативної пам'ять у «вісімки» від Samsung – 4 Гб. Про цей показник у iPhone X поки невідомо.   

Камера

У показниках «мегапікселів» флагмани не відрізняються. При цьому фронтальна камера iPhone Х оснащена технологією TrueDepth, яка може відчувати обличчя в 3D-вимірах. Galaxy S8 і S8 + мають трохи ширшу діафрагму, яка зробить фотографії якіснішими за поганої освітленості.

Батарея

Ємність батарей Samsung Galaxy S8 і S8 + – 3000 та 3,500 А/г. Apple, як правило, не дає цифри mAh для пристроїв, але вже обіцяє, що iPhone X повинен працювати на 2 години довше, ніж торішній iPhone 7. І  Galaxy, і iPhone підтримують функції швидкого та безпровідного заряджання.

iPhone X повинен надійти у продаж 5 листопада за ціною 999 дол. за 64 Гб-версію і 1149 дол. за версію з 256 Гб. Вартість Galaxy S8 і S8 + від 750 і 840 дол.

Джерело: Newatlas

 

comments powered by Disqus
 
Top