Бренд Kaiser – переможець конкурсу German Brand Award 2017

Бренд Kaiser – переможець конкурсу German Brand Award 2017

29 червня у Берліні відбулась друга щорічна German Brand Award – премія за кращий німецький бренд. Нагорода присуджується інноваційним брендам, за їх постійний розвиток та стабільні бренд-комунікації.

Бренд Kaiser не залишився непоміченим – він отримав нагороду у номінації за високий професіоналізм у сфері побутової та розважальної електроніки. Kaiser спеціалізується на виробництві надійних, довговічних та енергозберігаючих приладів з інноваційними технологіями та привабливим дизайном. Німецький бренд фокусується на виробництві домашньої побутової техніки, зокрема - заслуговують на увагу духові шафи.

Інноваційні духові шафи сімейства La Perle оснащені сенсорним TFT-дисплеєм, функцією приготування паром, захистом від опіків та від випадкового включення.

Лінійка газо-електричних духових шаф Empire відрізняється розкішним ретро-дизайном, із великим об’ємом камери, п’ятьма конфорками, в т.ч. із турбо-режимом.

Цього року Kaiser прийняв участь ще і у всесвітньо відомому форумі IFA 2017. А 7-8 жовтня ви зможете переглянути ці та інші новинки на наймасштабнішій виставці електроніки в Україні CEE 2017. Детальна інформація і продаж квитків на erc.ua/cee

Джерело: German Brand Award

comments powered by Disqus
 
Top