Телебачення майбутнього: видовищні телевізори Samsung на IFA 2017

Телебачення майбутнього: видовищні телевізори Samsung на IFA 2017

Ще на початку року південнокорейська компанія представила модельний ряд телевізорів із ультрасучасною технологією металевих квантових точок (QLED), яка забезпечує неймовірно живе те реалістичне зображення, передаючи понад мільярд кольорів. Вражаючі новинки компанія продемонструвала на IFA 2017 – виставці електроніки, що відбулася в Берліні.

Також на IFA 2017 Samsung представила моделі QLED-телевізорів, новий стандарт HDR10+, інтеграцію сервіса Steam Link, а також незвичайну дизайнерську модель телевізора The Frame.

Новинки у серії QLED

Діагональ двох нових моделей QLED-серії із назвою Q8F (flat) становить 65 і 55 дюймів. Обидві моделі підтримують розширення 4К, оснащені чотириядерним процесором, 3 Гб оперативної пам’яті і, звісно, підтримують оновлений Smart TV, де одночасно на екрані можуть відображатись контент і програми. Обидві моделі мають плаский дисплей. У цьому власне і відмінність від QLED-телевізорів серії Q8С (curve) із вигнутими екранами. Загалом відтепер у лінійці QLED-телевізорів Samsung 14 моделей із екранами від 49 до 88 дюймів.

HDR10+

Технологію HDR10+ Samsung описує як «відкрита, безкоштовна платформа динамічних метаданих». HDR10+ забезпечує безпрецедентну якість зображення. HDR10+ індивідуально вдосконалює кожен кадр, підлаштовуючись під його особливості: параметри яскравості, контрасту і кольору.

Steam Link для Samsung Smart TV

Напередодні IFA 2017 Samsung випустила бета-версію програми Steam Link, яка дає змогу транслювати ігри з комп’ютера на екран телевізора і грати в них із джойстиком. Гра транслюватиметься в роздільній здатності 1080р за частоти кадрів 60 FPS.  У майбутньому планують додати підтримку 4К.

The Frame – незвичайне дизайнерське рішення

Модель телевізора The Frame із діагоналлю 43 дюйма має незвичайний вигляд: немов картина у рамці. The Frame оснащена 4К екраном, датчиком руху і освітлення. Телевізор аналізує освітлення у кімнаті і відповідно до нього адаптує яскравість вихідного зображення. Спеціальні сенсори реагують на рух у кімнаті; телевізор сам вимикається, якщо в кімнаті нікого немає. Завдяки модному дизайну телевізор The Frame можна використовувати як елемент інтер’єру.

QLED-телевізори та інші новинки від Samsung усі охочі можуть побачити і протестувати на найбільшій виставці електроніки в Україні – CEE 2017, що відбудеться 7-8 жовтня. Продаж квитків і детальна інформація про виставку на erc.ua/cee.

Джерело: Samsung

 

comments powered by Disqus
 
Top